Fuego: kõlar, mis kannatab kõike ja laeb isegi telefoni

Üks hea kõlar, mis teeb korralikku bassi ja mängib piisavalt valjult, peab vastu pidama ka praegusele niiskele ilmale. Kui aga sellega välja lähed, võiks see kaua kesta ning vajadusel ka nutitelefone turgutada.

Kaasaskantav juhtmevaba kõlar 3MK Fuego (hind 69,99 eurot) ongi just taoline kaaslane igal aastaajal. Selle 30-vatine heli on piisavalt võimas, et katab ära ka suurema platsi ning seda saab muidugi kasutada nii toas kui õues, sest kummine korpus kannatab lööke, olles lisaks ka täiesti veekindel (vastab standardile IPX7 ehk võib olla kuni pool tundi kuni meetri sügavusel).

Eriti läbistavaks teeb bassi selle kõlari sisse ehitatud võimas 20 W bassielement (lisaks on sees veel ka 10 W keskmiste ja kõrgemate sageduste element). Fuego kasutab Bluetooth 5.3 juhtmevaba ühendust, mis tagab suurema leviulatuse ning väiksema energiatarbe. Teoorias on selle standardi leviks lubatud isegi üle 200 meetri.

Muusikat juhtida saab nii kumminuppudega kõlari küljest kui ka nutiseadmest.

Bluetoothiga võib ühendada korraga kaks kõlarit ja panna need mängima stereopaarina, nii et vasak kanal tuleb ühest, parem aga teisest seadmest justnagu muusikakeskusest.

Aku kestab muusikat mängides 12 tundi. Ilmselt pole enamasti nii palju järjest vajagi, aga samast akust võib peo käigus laadida ka oma nutiseadmeid.

Kõlari laadimisaeg on 3,5 tundi ja seda saab teha USB C kaabliga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.