Klicki 1000 soovitust

Akupank juhtmevaba laadijaga – kaablit pole enam väljas käies vaja

Kui oled harjunud juhtmevaba laadimise mugavusega, ei pea sellest loobuma ka kodust eemal olles. Xiaomi 10000 mAh juhtmevaba laadijaga akupank (hind 29,99 eurot) toobki kaablivaba lahenduse kaasa nii reisil, matkal, kohvikus, kontoris või ükskõik kus liikvel olles.

Xiaomi akupangaga telefoni laadida on lihtne – võtad selle lihtsalt välja, lülitad sisse, paned mobiili peale ja laadimine algabki. Muidugi saad ka traditsioonilise USB kaabliga kasvõi samal ajal mõnda teist seadet turgutada.

10000 mAh akust piisab ühe keskmise telefoni 2-3 korda täis laadimiseks, see on üsna optimaalne maht igapäevaselt kaasas kandmiseks. Akupank kaalub 230 grammi.

Juhtmevaba laadimine toetab laadimisvõimsust kuni 10 vatti, kaabliga kuni 18 W. Qi stanardile vastav laadija saab hakkama ka läbi mobiilümbrise laadides, vahemaa mobiilikorpuse ja akupanga pinna vahel peab jääma 5 mm piiresse. Juhtmevabalt saab keskmise telefoni täis ligi 2-3 tunniga. Akupanga enda laadimisaeg on 4 tundi.

Qi on kõige levinum juhtmevaba laadimise standard ja sobib kõigile tuntud telefonimarkidele, kuid lisaks võib sellega täita ka oma muude seadmete akusid, mis Qi-d toetavad nutikelladest kõrvaklappideni. Smart FOD (Foreign Object Dection) ehk objektituvastus muudab akupanga kasutamise ohutuks, kuna see tunneb laadimispinnalt ära muud objektid, mis pole laaditavad seadmed ja siis end sisse ei lülita. See aitab vältida aku tühjenemist või lühist, kui laadimispinnale satuvad kõrvalised esemed.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.