Klicki 1000 soovitust

Akupank, mis aitab iga kord kümneid minuteid kokku hoida

Traditsiooniliselt laeb mobiililaadija telefoni viie voldi ja kahe ampriga, akupangad mõnikord ka veel väiksema vaaluga, mis teeb sellise laadimise võimsuseks alla 10 W. Kõik see väljendub laadimise kiiruses – mida väiksem võimsus, seda pikem laadimisaeg. Kui sul aga on telefon, mis toetab kiirlaadimist, siis oleks hea ka akupangaga mobiil ruttu täis saada.

Forever PTB-03 10000mAh (hind 29,99 eurot, praegu -40% tavahinnast) just selline akupank ongi. See toetab kiirlaadimis-standardit Qualcomm QC 2.0, mis laeb kuni 70% kiiremini, kui tavaline USB-laadija.

Akupangal on küljel neljast LED-indikaatorist laadimistaseme näitaja, mille abil saab kohe teada, kui palju energiat akupanka järgi jäänud on. 10 000 mAh mahutavus on piisav, et keskmine telefon kuni kaks korda täis laadida.

Kuna väljundiks on kaks USB pesa, siis saab vajadusel ka kahte seadet korraga laadida, mis on reisil väga oluline. Paraku siis laadimisvoolud jagunevad kahe seadme vahel ja laadimisaeg on siis vastavalt pikem. Kiirlaadimist Qualcomm QC 2.0 toetava telefoniga aga saab igal laadimisel päris palju aega kokku hoida. Kui aeg on väärtuslik, siis tasub kiirlaadimisega akupank end üsna ruttu ära.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.