Klicki 1000 soovitust

Akupank, mis näeb välja midagi muud, kui akupank

Kindlasti oled mõelnud, et kas see kaalukas karp, mida kasutad võib-olla mõne korra nädalas, võiks ka midagi muud teha või parem välja näha, kui akupank. Aga võibki – näiteks teiseks ametiks sobiks sellele olla väike taskupeegel.

Beeyo Mirror 3000 mAh (hind 14,99 eurot) ongi just selline mobiiliturgutaja – saadaval nii hõbedase, kuldse kui roosana. Kaalub küll rohkem kui puudritoos, kuid abistab siis, kui mobiil lisaenergiat vajab.

Beeyol on küljel nupp ja täislaetuse indikaator nelja LED-lambiga: saad teada, kas energiat on veel poole, veerandi või kolmveerandi jagu või on 3000 mAh aku end täiesti täis laadinud. Laadimiseks kulub kuni 5 tundi. Kaasas on USB-kaabel aku laadimiseks ning sama juhtmega saab ka neid telefone laadida, mis micro-USB otsikut vajavad.

Peegel on kahepoolne, nii kaane all kui akupanga peal on peegeldav pind. Ja nagu korraliku kosmeetikapeegli puhul, on peegli kõrval LED-tuled, mis valgustavad ühtlaselt nägu. Akupank toidab LED-tulesid väga kaua. Seega võid Beeyot ka lisavalgustina või taskulambina kasutada.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.