Klicki 1000 soovitust

Akupank, mis näeb välja midagi muud, kui akupank

Kindlasti oled mõelnud, et kas see kaalukas karp, mida kasutad võib-olla mõne korra nädalas, võiks ka midagi muud teha või parem välja näha, kui akupank. Aga võibki – näiteks teiseks ametiks sobiks sellele olla väike taskupeegel.

Beeyo Mirror 3000 mAh (hind 14,99 eurot) ongi just selline mobiiliturgutaja – saadaval nii hõbedase, kuldse kui roosana. Kaalub küll rohkem kui puudritoos, kuid abistab siis, kui mobiil lisaenergiat vajab.

Beeyol on küljel nupp ja täislaetuse indikaator nelja LED-lambiga: saad teada, kas energiat on veel poole, veerandi või kolmveerandi jagu või on 3000 mAh aku end täiesti täis laadinud. Laadimiseks kulub kuni 5 tundi. Kaasas on USB-kaabel aku laadimiseks ning sama juhtmega saab ka neid telefone laadida, mis micro-USB otsikut vajavad.

Peegel on kahepoolne, nii kaane all kui akupanga peal on peegeldav pind. Ja nagu korraliku kosmeetikapeegli puhul, on peegli kõrval LED-tuled, mis valgustavad ühtlaselt nägu. Akupank toidab LED-tulesid väga kaua. Seega võid Beeyot ka lisavalgustina või taskulambina kasutada.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.