Klicki 1000 soovitust

Akupank pikkadeks suvereisideks – hiiglasliku mahuga ja just sellist värvi, nagu tahad

Pikad suvereisid või nädalavahetuse väljasõidud on juba alanud – kas siis sugulaste külastamiseks maasektoris või lihtsalt kauneid looduslikke paiku vaatama. Selleks, et telefoni või lapse iPadi aku pidevalt täis oleks, võta reisile kaasa akupank, mis teeb ühtlasi ka bussi- või rongisõidu tunduvalt lühemaks.

Kollane, roosa või sinine – vali just sellist värvi aku, mis sobib muu reisivarustuse või maitsega. Kui valid pikemateks reisideks akupanka, siis vaata kindlasti, kui palju see energiat salvestab, sest siis saad mitu korda laadida ja veel pikema aja jooksul seda ilma vahepeal laadimata kasutada. Kuigi suurem mahutavus võib aku raskemaks teha, annab see tunduvalt enam ajavaru, mis tasub end enamasti kuhjaga ära reisil olles.

Akupank Aukey AT20 (49,99 eurot) on väga suure mahutavusega – 20 100 mAh. Sellega saad oma telefoni täis laadida üsna mitmel korral sõltuvalt telefonimudelist. iPhone 7 Plus´i saab näiteks täis neli ja pool korda, tahvelarvutit paar korda.

Akupank sisaldab kahte USB pesa, nendega saad laadida kaht seadet korraga ning jagada seda võimalust ka reisikaaslasega. Aku laeb kiirelt, selle sisseehitatud turvasüsteem ei lase seadmel üle kuumeneda, kui seade toiteallika külge ununeb või palava päikese kätte kogemata lebama jääb.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.