Klicki 1000 soovitust

Eraldi on etem: Trusti väline USB mikrofon teeb koosolekute ja Podcastide hääle palju paremaks

Kui tahad oma video- ja kõnekoosolekute ja miks mitte ka Podcastide või Youtube´i videote heli paremaks saada, siis pole pääsu eraldi mikrofonist. Profiseadmete hinnad võivad küündida kosmosesse, kuid hea hinna-kvaliteediga USB mikrofon Trust GXT 232 Mantis (hind praegu 29,99 eurot ehk tavahinnast 10 eurot soodsam) on väga hea korralike kõnesalvestuste alustamiseks.

Selle mikrofoniga on kõik vajalik kohe kaasas: kolmjalg, et sättida õigesse asendisse, pop-filter ehk kate, mis pehmendab kaashäälikuid ning muidugi on seade USB pessa pistes kohe ka töövalmis ilma lisatarkvarata.

Kuna ühendus käib üle USB, pole mikrofonil sõltuvust arvuti enda helikaardist – kõik tehakse digitaalseks juba mikrofoni sees ja ükskõik millise arvuti taha ka ei ühendaks, mikrofoni heli on alati sama hea tasemega. Arvuti tunneb lisaseadme kohe ära ja kui teed kõnesid Skype´is või Zoomis, tuleb heliallikaks valida õige sisendseade – Trust GXT 232 Microphone.

Mikrofon kinnitub elastsete põrutust pehmendavate kinnitustega hoidja külge, et kõrvaldada juhuslikke lööke vastu lauda või mikrofonijalga, aga muidugi saab mikrofoni ka lihtsalt käes hoida.

Tegemist on kondensaatormikrofoniga, mis sobib hästi koosolekuteks, kuna võtab peale ka kaugemaid helisid kui ainult mikrofoni eest. Samas peab Podcasti või video salvestamiseks valima vaiksema koha, kus taustahelid ei häiriks, sest sisse võib kosta ka aknatagune tänavamüra.

Eraldi mikrofon on kodus töötades ja õppides väga hea abimees – võrreldes arvutite sisseehitatud mikrofonidega või odavamate kõrvaklappide handsfreega on helikvaliteet hoopis teine. See võib lõpuks panna sind ka Podcaste tegema või videoid filmima – kvaliteetne heli on videote ja Podcasti saadete puhul väga oluline.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.