Ilusa ilmaga tulid ilusad pakkumised: vaata, milliste hindadega saab praegu Apple’i kätte

Apple Days on kampaania, millega saab südasuvel omale korralikud Apple’i seadmed hea hinnaga. Tasub vaid piisavalt kiire olla ja hea hinnaga asi ära osta.

Parimate Apple’i pakkumiste hulka kuuluvad nii tahvelarvutid, nutitelefonid, nutikellad kui paljud muud Apple’i tooted ja lisad. Osta saab kas korraga kogu raha välja käies või soodsa järelmaksuga.

Millised on siis pakkumised täpsemalt?

Siin on mõned näited.

Apple iPadi 10. põlvkond (hind 529,99 eurot või 16,78 eurot kuus) on suure 10,9-tollise Liquid Retina ekraaniga ja võimsa protsessoriga A14 Bionic, nii et seda saab kasutada ka sülearvuti asenajana koos lisaklaviatuuriga, mis on ühtlasi ka ekraanikatteks.

Puuteekraanilt saab kursorit juhtida või puutepliiatsiga otse ekraanile joonistada, operatsioonisüsteem iPadOS pakub võimalusi nii tööks kui puhkuseks. Tahvlis on võimalik ka iMovie abiga näiteks 4K-videoid redigeerida või vingeid graafilisi mänge mängida. Aku kestab kogu päeva.

Apple iPhone 11 (hind 429,99 eurot või 15,24 eurot kuus) on hea nutitelefon õpilasele, noorele või miks mitte ka vanale.

Tegemist pole viimase põlvkonna iPhone’iga, kuid selle võrra on hind palju soodsam ja enamuse igapäevaseid asju teeb selle põlvkonna mobiil endiselt väga hästi ära.

Tagaküljel on topeltkaamera, millega saab häid pilte teha ka hämaramates oludes ja kõik mahub alati kaadrisse, sest komplekti kuulub ülilainurk-objektiiv. Mõlemad tagakaamerad (teine on lainurk) on 12 Mpx sensoriga. Korpus on veekindel.

Apple iPhone 13 (hind 799,99 eurot või 25,12 eurot kuus) on juba uuem ja kallim põlvkond, kuid selle telefoniga saab kogu raha eest kaasa näiteks uue 12 Mpx kaamerapaari nii lainurk- kui ülilainurkpiltide tegemiseks. Telefoni korpus on IP68 veekindlusega.

iPhone 13 on väga suure värvivalikuga, nii et igale maitsele leidub mõni sobiva tooniga mudel alates traditsioonilisest mustast kuni erksa roosani.

Apple Watch SE (hind 259,99 eurot või 8,45 eurot kuus) on väiksema käe jaoks mugav ja tark nutikell, millega saab nii meeldetuletusi, sõnumeid kui ka trenni ülevaateid. GPS-i sisaldav randmeseade aitab salvestada kümneid spordialasid ja aitab oma edenemist jälgida koos virtuaaltreeneri soovitustega enam kui 3000 treeningu hulgast.

Watch SE on valmistatud keskkonnasõbralikult ning võimalikult väikese süsinikujäljega, see sobib väga hästi ujumiseks, sest kannatab kuni 50 meetri sügavusele vee alla minemist.

Esimest korda saab Apple Watch SE kandja abi isegi liiklusõnnetuse ajal: kell tuvastab avarii ning ühendab sel juhul automaatselt hädaabiteenustega, edastades dispetšeritele õnnetuse asukoha.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.