Kaks Jabra elitaarset kõrvaklappi, mis toovad hea muusika juhtmevabalt kõrva

Jabra on tuntud käed-vabad seadmete tootja, kuid see maailm on juba aastaid tagasi sulandunud juhtmevabade kõrvaklappide maailmaga, seega ei pea kõrvas telefoni või muusika jaoks seadmeid vahetama. Jabral on juhtmevabasid nööpklappe, mis sobivad nii pidulikumateks, argisemateks kui trennijuhtumiteks või kõigeks.

Kas soovid tugevamat või kaua järjest kasutatavat?

Selleks on Jabral kaks erinevat mudelit.

Kõrvaklapid Jabra Elite 8 Active (hind 199,99 eurot) on aktiivsele kasutajale ning palju vastupidavamad kui tavalised. IP-reitinguga on ära märgitud nii veekindlus (täiesti veekindlas ja pestavad, IPX8) kui ka tolmukindlus (IP6X). Seega võid nende klappidega käia kus iganes, kus tolmu ja vett lendab: ehitusel, rannas, kõrbes, suurlinna tänaval, liivakarjääris. Isegi sukelduda saab pooleteise meetri sügavusele.

Laadimiskarp on tolmu- ja pritsmekindel, kuid vastab veidi nõrgemale reitingule (IP54). Militaartestides pidas see toode vastu nii, et vastab MIL-STD-810h kestvusstandardile, kannatades kukkumisi, lööke, vibratsiooni ja muid äärmuslikke mehaanilisi mõjutusi.

Kõrva saab pista silikoonist otsikutega klapid nii, et need sulgevad kõrva-ava täielikult ja ei kuku välja. Ülipehmest materjalist kõrvaotsikud ei vaja eraldi konksude kasutamist vaid püsivad ise kindlalt paigal.

6 mm kõlarielemendid kostavad valjult ja tekitavad Dolby tehnoloogiaga sellise eheda ruumilise heli, mis tundu kostvat sinu pea seest, vaid ümbrusest.

Sel mudelil on klappidel kaheksa tundi tööaega (ilma mürasummutuseta 14) ning koos kapsli akudega saab kokku kuulamisajaks 32 tundu (ilma mürasummutuseta 56 tundi). Adaptiivne mürasummutus kohaneb automaatselt välise keskkonnaga ja summutab igas olukorras parimal viisil, kasutades kuut mikrofoni. Needsamad aitavad ka mobiilikõne ajal taustahelisid summutada.

Kõrvaklapid Jabra Elite 10 titanium (hind 249,99 eurot) on samuti vastupidavad, kuid mõeldud sellisele kasutajale, kes peab neid terve päeva pikalt kandma. Selliseid ameteid on palju alates ehitajast ja töödejuhatajast transporditöötaja, autojuhi või õpetajani. Selleks on Jabra Elite 10 titanium varustatud ComfortFit tehnoloogiaga, mis on segu disainist ja inseneritööst. Nimelt suudavad ComfortFiti tehnoloogiaga klapid püsida kõrvas terve päeva, ilma et ebamugavustunnet tekiks. Aku kestab samuti pea terve tööpäeva – kuularitel mürasummutusega 6 tundi (ilma selleta 8) ning koos laadimiskarbiga vastavalt 27 või 32 tundi.

Sel mudelil on Dolby ruumilise heli tugi, mis jätab muusika paigale, kui pead pöörad. Kontserdil ei koli ju esineja ka selles suunas, kuhu pea pöörad, vaid jääb ikka lavale. Seega tagab taoline ruumiline lahendus palju ehtsama kontserdielamuse.

Jabra kõige arenenum mudel Elite 10 titanium suudab töötada korraga mitme seadmega ning näiteks lülitub sujuvalt ümber arvuti ja telefoni vahel, kui vaja. Neil on samuti mürasummutus ja korpus vastab niiskus- ja tolmukindluse standardile IP57.

Mõlemad klapid laevad kuni kolm tundi ja töötavad üle Bluetoothi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.