Klicki 1000 soovitust

Kapselkohvimasin, mis mahub pajakinda alla

Kohvimasin võib olla ka väga väike – see ei pea troonima suure kastina köögis või kontoris. Lavazza LM Jolie on selline, mis teeb tassi korraga ja on väga energiasäästlik.

Kapselkohvimasinasse käivad erineva maitsega kohvikapslid, millega saab teha ühe kohvi. Need on valikus erineva kanguse, aroomi ja lisanditega.

Kuna korraga valmib vaid üks tassitäis kohvi, siis on väike masin energiasäästlikum ja vaiksem kui mõni suurem. Lausa nii vaikne, et selle masina müra on võrreldud vee jooksmisega kraanist, mis ei tohiks olla hommikul väga häiriv. Kui tass on suurem, saab kohvitila ülespoole tõsta, väiksema tassiga aga allapoole lasta. Valmimiseks kulub mõni minut. Ka esimese tassitäie pärast pole vaja kaua oodata, sest minimasin soojeneb üles 15 sekundiga.

Väike suurus tähendab, et ka veemahuti pole kuigi suur, kuid 600 milliliitrist piisab päris mitme normaalse suurusega kohvitassi jaoks.

Kõik eemaldatavad osad on nõudepesumasinas pestavad.

Seega kui tahad hommikul lihtsat elu, pole vaja väikesesse kööki keerulist ja suurt masinat. Väga hästi ajab asja ära ka üks maailma väiksematest masinatest. Lisaks on selle hind praegu uskumatult soodne – 67% tavahinnast odavam ehk 29,99 eurot.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.