Kapselkohvimasin uuenes – vaata, mida sellega nüüd teha saab!

Kapselkohvimasin Lavazza Desea (hind 189,99 eurot) on nn premium klassi masin, mis teeb enamat, kui lihtsalt kapslist maitsekohvi. Selle uus lihtne ja interaktiivne liides laseb ühe puudutusega valmistada jooke oma lemmikretseptide järgi, valides viie piimapõhise retsepti ja nelja erineva kohvisuuruse vahel.

Masin teeb vähe lärmi, lisada saab kõrgemat temperatuuri ning lisa-auru ja see tähendab, et kui oled joogi suhtes nõudlikum, ongi võimalik selle uuema Lavazza masinaga ise seadeid vajalikul hulgal timmida.

Masinal on juhtnupud kohe ees kõige nähtavamal kohal. Kõik valikud on eraldi nuppude all. Vasakpoolne suur ratas sisaldab retseptivalikut, parempoolsest saab valida tassi (või kannu) suuruse ning allpool keskel asuvad auru ja temperatuuri lisamise nupud.

Muus osas on aga seade sama lihtne nagu üks kapselkohvimasin ikka. Tuleb võtta kapsel, panna see hoidikusse, vaadata, kas veeanumas on ikka vett piisavalt, suruda kapsel pessa ning kõik ongi alustamiseks valmis.

Masina koguvõimsus on 1500 W (tarbib nagu üks keskmine veekeetja), veeanuma maht 1,1 liitrit ja joogi suurus võib olla kuni 90 milliliitrit. Kohvipaksu sahtlisse mahub kuni kümne kapsli jagu. Masin eemaldab katlakivi ja muud erilist hooldust ei vaja, mis ongi kapselkohvimasinate üks põhieelistest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.