Klick avas äriklientidele e-poe: 6 põhjust, miks see nüüd palju mugavam on!

Klicki poest said ärikliendid muidugi ka varem osta, aga nüüd on nende jaoks olemas ärilt ärile eraldi e-pood b2b.klick.ee. Miks? Siit leiab kuus põhjust, miks ärikliendina just sellest uksest tasub sisse astuda.

1. Personaalne lähenemine ja asjatundlik teenindus

Iga äriklient saab personaalse lähenemise ja neid teenindavad asjatundlikud teenindajad, kes oskavad ärikasutajale nõu anda ja neile sobivaid lahendusi välja pakkuda. Firmad vajavad IT-seadmete juures pisut teistsuguseid omadusi, kui tavalised kodukasutajad.

2. Teenused ettevõttele

Lisaks ostule võib vaja minna muidki teenuseid, et ostetut kasutama hakata. Küsi teenindajalt järgi, millega saab Klick abiks olla. Näiteks võib vaja minna seadistamist või soovitusi, kuidas erinevaid seadmeid kasutada. Vastava teenuse tellimisega saab niimoodi oma IT-mured lahendatud eraldi teenindusfirmat kuskilt otsimata.

3. Hinnad on personaalsed

Ärikasutaja vajadused on erinevad. Võib-olla on vaja osta üks arvutihiir, teinekord aga korruse jagu töökoha arvuteid? Alati ei ole selle hind hinnakirjast võetav, vaid saab pakkuda erinevaid soodustusi. Seega tasub oodata, et vastavalt ostule on Klickil välja pakkuda personaalne hind.

4. Osta krediidiga

Suuremate ostude puhul ei pea kohe välja käima suurt summat. Iga ettevõtte jaoks on kohe ja kiiresti suuremate kulutuste tegemine keeruline, mõnikord on mõistlikum kulud pikema aja peale ära jagada. Seega võib julgelt küsida krediiti, ettevõtete jaoks on selleks erinevaid võimalusi.

5. Isiklik kliendihaldur

Juba mainitud personaalse teeninduse juurde käib nüüd ka oma klienditeenindaja. Selle eeliseks on, et ta on alati kursis ettevõtte vajadustega ja teab varasemate ostude kohta, oskab personaalselt nõu anda ning suhtleb vajadusel otse, andes teada tarnete kohalejõudmisest ning soovitades, millised seadmed võiksid kõige paremini sobida.

6. Põhjalik ülevaade tellimustest ja arvetest

Ärikliendi tellimustest ja arvetest saab B2B e-poes alati põhjaliku ülevaate ja seda saab igal ajal vaatamas käia. Samast leiab ka arved tehtud ostude eest.

Kasutajakonto loomine on lihtne. End saab turvaliselt tuvastada Smart ID, Mobiil-ID ja ID-kaardiga.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.