Klicki 1000 soovitust

Kõige mugavam juhtmevaba lahendus reisimiseks – laadimiskapsliga kõrvaklapid

Kõrvasisestel klappidel on kaks takistust – kui need pole juhtmevabad, siis segavad juhtmed, mis kulgevad kuhugi taskusse või kotti mobiiltelefonini. Kui aga on juhtmevabad ja kõrvasisesed, siis võib probleemiks saada aku lühike tööaeg. Reisikõrvaklappide jaoks on aga olemas hea lahendus – laadimiskapsliga eraldi pisikesed kõrvasisesed klapid, millel mikrofon ka sees.

Contact BXAUTW02 (hind 39,99 eurot) ongi selline seade mugava laadimiskapsliga – niipea, kui kumbagi kõrva klapi oma pesasse pistad, hakatakse kapsli suuremast akust neid laadima. Kui kõrvaklapid ise peavad vastu 4 tundi, siis koos laadimiskapsliga saab neid kasutada kuni 20 tundi.

Sissehitatud mikrofoniga on võimalik kasutada neid klappe käed-vabad seadmena, vastates mobiilikõnedele. Vastamiseks on olemas väike nupp kõrva taga.

Suurem aku asub väikeses torukeses, mis kõrvast välja ulatub ja selle otsas on nii mikrofon kui laadimisklemmid. Need ühendatakse kapslisse pannes automaatselt magneti abil laadimispesaga ja laadimine võtab aega 1-2 tundi, enne kui kõrvaklapid taas täis saavad.

Kuna praegu aga on kõik olulised igapäevased teemad seotud kuumade ilmadega, siis need klapid sobivad väga hästi ka palavaga välja minnes – hea ergonoomiline kuju aitab neid hästi kõrvas hoida, ainult et vihma kätte ei tihi nendega jääda, sest Contacti klapid pole veekindlad. Laadida seinakontaktist pole terve päeva jooksul vaja – võid olla rannas, matkal, lennu-, bussi- või rongireisil, muusika on alati kõrvas olemas.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses