Klicki 1000 soovitust

Kõlaripaar või ribakõlar? AQL Concerto on mõlemat

Kui sul on mugavad kaasaskantavad kõlarid, siis tavaliselt tuleb neid kasutada ühes tükis – muusika jaoks on aga teinekord mõnusam kõlarid ruumis üksteisest kaugemale paigutada, et stereo- ja ruumiline heli paremini esile tuleks.

AQL Concerto (hind 69,99 eurot) ongi sellised universaalsed kõlarid, mida saab ühes vutlaris kaasas kanda kui ribakõlareid, kuid võib ka lahti võtta ja täitsa eraldi tõsta.

Kokku käivad kõlarid magnetkinnitusega, peale saab tõmmata tekstiilist katte. Bluetoothist edastatakse erinevatesse kõlaritesse erinevad kanalid – vasak ja parem stereokanal.

Eraldi vutlarist väljas kõlarid on väga efektsed – läbipaistva korpusega. Mõlemal on olemas kõrgete ja madalate sageduste jaoks eraldi kõlarielemendid.

Kõlarite akud kestavad kuni 8 tundi, mis on piisav, et terve peo või õhtu jooksul juhtmevabalt muusikat kuulata. Laadimine käib USB kaabliga. Lisaks Bluetoothile võib helisisendiks kasutada ka 3,5 mm helisisendit.

Concerto AQL

Giornata impegnativa? Concediti un momento di relax immergendoti nelle tue note preferite 🎶 Scopri Concerto gli speaker Bluetooth della linea AQL, perfetti da utilizzare sia in modalità compatta sia separatamente. Acquista online ➡ https://bit.ly/2rh7any

Posted by Cellularline on Esmaspäev, 28. jaanuar 2019

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.