Klicki 1000 soovitust

Loewe – järjekordsete Bluetoothiga kõlarite asemel midagi uut?

Loewe? Sellist nime pole suur osa Eesti inimestest varem kuulnud. Muidugi tekib kohe küsimus, kas tegemist on järjekordsete Bluetooth-kõlaritega, mida juba niigi palju siin turul? Ega tihedas konkurentsis muudmoodi ei saagi, kui tuleb eristuda. Need siin on Loewe eristumise nipid.

Loewe on luksuslik kodumeelelahutus, millele on löödud kvaliteeditempel Made in Germany (“Tehtud Saksamaal”). Kuna Saksa tootja on pühendunud kvaliteetsetele koduelektroonika toodetele ja mainib oma sihtrühmana ka audiofiile, siis teine eristumise viis ongi väga kvaliteetne heli, milles ei tehta järeleandmisi ka kaasaskantavates seadmetes. Kolmandaks – tooted peavad We seerias kestma kaua ja nii see ongi – nii veekindluse, vastupidavuse kui aku tööaja poolest on need kõlarid tegijad.

Loewe We. HEAR 1 (hind 69,99 eurot) ja Loewe We.HEAR 2 (hind 119,99 eurot) on pealtnäha üsna sarnased kõlarid, miks siis ikkagi hinnavahe?

Erinevus on tõesti pealtnäha, sest piltidelt tunduvad mõlemad kõlarid üsna ühesugused. Vahe on suuruses ja võimsuses. HEAR 1 on 40-vatine ja pisut väiksem, HEAR 2 60-vatine ja suurem. Seega saab ostja ise valida, kas tahab võimsamat või piisab talle väiksemast, mis tegelikult on ka üsnagi võimas helitekitaja.

Nagu öeldud, on Loewe We keskendunud sellele, et toode kestaks, sellepärast on mõlemal kõlaril ka päris pikk aku tööaeg vaatamata nende võimsusele: HEAR 1 puhul 14 ja HEAR 2 puhul 17 tundi. Mõlemad kõlarid on veekindlad ja vastavad IPx6 kestvusstandardile (taluvad veejugasid ja pritsmeid igast suunast, pikemaks ajaks vee alla minna siiski ei maksa).

Juhtnupud on delikaatselt peidetud vastava katte alla. Neid nuppe pole siis vaja, kui muusikat nutiseadmest juhid, seega võivadki puutenupud peidus olla.

Aasa külge saab kinnitada randmerihma ning veekindlus lubab suvisel ajal nii rannapidudele kui matkale minna, nüüd sügisel aga pole ka probleem kõlar kännu peale panna ja uduvihmas kasvõi seeni korjama hakata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.