Klicki 1000 soovitust

Millise vee- ja tolmukindla telefoni saab alla 500 euroga?

Kui arvad, et sinu telefoniga ei juhtu niikuinii mitte midagi, siis võid eksida. Ka kontori ja kodu vahel liikudes või nädalavahetusel kodust välja minnes võib mobiil niiskuse ja tolmu käes kannatada. Muidugi on olemas robustse väljanägemisega kõikvõimalikke karmisid olusid välja kannatavaid kestvustelefone, kuid mida teha siis, kui tahad hea välimusega, õhukest ja võimast, kuid siiski ilmastikukindlat mobiili? Siin on valik sellistest nutiseadmetest.

Apple iPhone 7 – 499,99 eurot

iPhone 7 on kaotanud oma hinnast väga suure osa võrreldes selle ajaga, kui välja tuli (algselt ligi 750 €), kuid on siiamaani väga hea ja korralik telefon. Lisaks ei juhtu sellega midagi, kui kogemata vette pillad või kui satud väga tolmusesse keskkonda.

Sel Apple´i telefonil on uudne kahe kõlariga stereosüsteem ning ülikiire LTE andmeside tugi, väga hea IPS ekraan ja survetundlik menüünupp.

LG G7 ThinQ – 499,99 eurot

LG uued mobiilid on täiesti teenimatult jäänud paljude ostunimekirjadest välja. Selle Lõuna-Korea tootja uus mudel G7 ThinQ on mitmes mõttes silmapaistev lisaks sellele, et kena välimusega koprus on vee- ja tolmukindel. Kuigi tagakaas on klaasja kattega, pakub ka see kriimustuskindlust, esiklaas samuti. Telefonil on HDR-ekraan ereda ja selge pildiga, hämaruses häid fotosid tegev Super Bright kaamera ning piisava võimsusega protsessor ja graafikakaart, et igas olukorras välja vedada.

Mobiili korpus vastab IP68 standardile, mis tähendab, et see pole lihtsalt pritsmekindel, vaid lubab ka sukelduda vee alla.

Samsung Galaxy S8 – 485,99 eurot

Samsungi eelmine lipulaev Galaxy S8 on samuti kaotanud hinnas sadu eurosid, aga on 2018. aasta lõpus endiselt täiesti konkurentsivõimeliste tehniliste näitajatega.

See telefon võib kukkuda vette ja peab seal mõne aja probleemideta vastu, vastates IP68 kestvusstandardile. Nutiseadmel on silmaiirise põhjal üliturvaline näotuvastus, maailma esimese 10-nanomeetrise kiibistikuga pakkus telefon oma väljatuleku hetkel täielikku tippvõimsust ja suudab teistega sammu pidada praegugi.

BlackView BV9000 PRO – 449,99 eurot

Kui otsid ebatraditsioonilisemat, kuid veelgi vastupidavamat lahendust näiteks juhtudeks, kui kasutad telefoni tihti väljas ekstreemsemates tingimustes, siis sobib Blackview´ metallraamiga ja tugevdatud korpusega mobiil. Sel telefonil on küll tagasihoidlikumad tehnilised näitajad, kuid suurem vastupidavus ongi põhiline müügiargument.

CAT S41 – 399,99 eurot

CAT ehk Caterpillar on saanud kestvustelefonide üheks sümboliks – kui tahad endale vastupidavat ja tugevat mobiili, siis on selle tootja mudelid üks kindel valik. Seegi telefon ei suuda võistelda tehnilistelt näitajatelt Apple´i, LG ja Samsungi veekindlate tippmudelitega, aga betoonile maha kukkudes on ilmselt just CAT S41 kõige tugevam ja ei kogu õnnetustesse sattudes isegi kriime ega mõrasid. Õues on olulised ka füüsilised nupud, millega telefoni juhtida siis, kui paksud kindad käes ning ümberringi möllab torm, lörts ja lumi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.