Klicki 1000 soovitust

Mis on LG Nano Cell ja kuidas saada seda kasutav teler kätte poole hinnaga?

Teleripildi kvaliteedi hindamisel on üheks tähtsaimaks omaduseks korralikud värvid. Mida kirkamad, selgemad ja täpsemad need on, seda parem. Lisaks peab hea pilt olema tagatud ka laia vaatenurgaga. LG-l on selleks loodud Nano Cell tehnoloogia, mis pakub ekraanipikslite taustavalgustust nii, et ka kõrvalt vaadates säiliksid selged värvid ja heledus.

Kuidas seda tehakse?

LG Nano Cell tehnoloogia kasutab nano-osakesi, mis asuvad ekraanipaneelis ja filtreerivad välja need valguse lainepikkused, mida ei ole vaja läbi lasta. See toob eriti selgelt esile punased ja rohelised toonid ning teeb telepildi erksamaks, kinolikumaks ja teravamaks.

Kuid lisaks värvide paremale esitamisele tagab üliõhuke Nano Cell tehnoloogia ka LG IPS ekraanide väga laia vaatenurga – kuni 60 kraadi, ilma et värvide erksus ja heledus oluliselt muutuks. Seega ei pea kõik vaatajad istuma tihedalt otse ekraani ees, vaid elamuse saab kätte ka veidi rohkem teleri eest kõrval istudes.

Tehisintellekt annab viimase lihvi

Selleks, et teleri pilt oleks selge ja terav ka siis, kui 4K HDR ekraanil näidatakse tavalise teleprogrammi pilti, mille igas kaadris on mitu korda vähem piksleid kui 4K teleril endal, kasutab LG tehisintellekti abi. See töötleb videopilti nii, et ka madalama eraldusvõimega pilt näeks välja justnagu kvaliteetne 4K. Koostöös Nano Cell tehnoloogiaga võib nii saavutada tõelise kinoelamuse ka kodus diivanil istudes.

Kuidas saab Nano Cell tehnoloogiaga 4K HDR teleri poole odavamalt?

LG Nano Cell tehnoloogiaga 4K HDR telerid on olnud tavalistest kallimad, kuid praegu see enam nii pole. Kui tahad uudse kvaliteediga nutitelerit, siis hetkel on LG 55SK8100 (hind 749,99 eurot) pooleteisetuhandesest tavahinnast koguni 749 eurot odavam.

Sel mudelil on pildiparandussüsteemid 4K Cinema HDR, Dolby Vision, True Colour Accuracy ja webOS operatsioonisüsteem, millele leidub selliseid tuntud äppe nagu Netflix, Youtube, Spotify jne.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.