Elecrow tahab turule tuua sülearvuti taskukohase lisaekraani

EleCrow tahab sülearvuti lisaekraanid massidesse tuua.Foto: EleCrow

Kickstarteri rahvarahastuskampaania vahendusel saab praegu eeltellida sülearvutile mõeldud lisaekraani Elecrow CrowView. Tegu on 14-tollise LCD-ekraaniga, millel on 1080p eraldusvõime ning mis kinnitub klambritega sülearvuti kaane külge. Seadme hind on 167 eurot, kuid varajased toetajad saavad ekraani soetada umbes 107 euro eest.

Ekraani saab arvuti külge ühendada USB-C kaabliga ning kellel seda ei ole, saavad kasutada ekraani küljes olevat mini-HDMI-pesa. Samuti on seadmega kaasas väline toiteplokk, mis on neile, kelle sülearvuti USB-pesa ei suuda piisavalt voolu välja anda.

Ekraani heledus on 400 nitti ja see vajab 4,8-vatist toidet. Ekraani saab panna sülearvuti ekraani taguse külge ning statiiviga laua peale.

CrowView on koos statiiviga 2,1 cm paksune ning ilma selleta 1 cm paksune. Seade kaalub 800 grammi ja sobib 13–16,5-tollise ekraaniga sülearvutitele.

Praegu saab ekraani tellida Kickstarteri kaudu. Kuigi tegu on firmaga, mis on ka varem elektroonikat tootnud, tasuks olla CrowView’ eeltellimisega ettevaatlik, kuna rahvarahastuskampaaniad kukuvad vahel läbi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.