Klicki 1000 soovitust

Nende kõrvaklappidega saad rääkida ja häälkäsklusi jagada

See võib tunduda küll esialgu veider oma kõrvaklappidega rääkida, aga kui ära harjud, siis on see väga mugav – häälkäsklustega saad käed vabaks jätta ning nii muusikat kui kõike muud häälega juhtida.

Google Assistanti või Sirit toetavatel kõrvaklappidel on sisseehitatud mikrofon, mille kaudu saab häälkäsklusi anda. Nutiseadmetes teisendatakse need käsud tegevusteks – kas muusika valjemaks või vaiksemaks keeramiseks, eelmise või järgmise laulu mängimiseks, Spotify lemmiklisti mahamängimiseks või raadiojaamale lülitumiseks. Saad küsida ilma kohta, lasta tõlkida mõne sõna teise keelde, küsida värskeid uudiseid ning juhtida nutika kodu seadmeid. Kõike seda klappe peast võtmata ja käsi nuppude külge panemata.

Siin on kolm sellist kõrvaklappi, mis vabastavad käte liigutamisest nutiseadmel – õigemini jätavad käed vabaks kõigi muude vajalike tegevuste jaoks.

Happy Plugs Air 1 – 89,99 eurot

Need stiilsed kõrvaklapid kestavad akudelt 3,5 tundi, koos laadimiskapsliga kokku 14 tundi. Puutetundlike pindadega saab muusikat juhtida ka sõrmedega, kui ei taha häälkäsklusi jagada. Happy Plugs Air 1 toetab Sirit ja Google Assistanti. Aktiveerida saab assistendi puutepinda puudutades.

Võid klappe kasutada ka sporti tehes või kehva ilmaga õues ringi kulgedes, sest korpus on niiskuse- ja pritsmekindel.

Sennheiser Momentum True Wireless – 289,99 eurot

Sennheiser on teada-tuntud väga kvaliteetse heliga kõrvaklappide tootja. Nii on ka nende juhtmevabad kõrvasisesed klapid eeskujuliku kvaliteediga ning lisaks ka hääljuhtimisega. Toetatud on Siri ja Google Assistant, neid saab aktiveerida puudutusega.

Ühe laadimisega võib muusikat kuulata neli tundi, stiilne kangast kattega laadimiskarp annab veel kaks lisalaadimist juurde. Korpus on niiskuse- ja pritsmekindel.

Bose QuietComfort 35 II – 299,99 eurot

Kui soovid juhtmevabasid, kuid üle kõrva suuri klappe, mis võiksid ka müra summutada, siis üks parimatest on kindlasti Bose. QuietComfort 35 II on mugava nahast kattega, summutab ümbritsevat müra või laseb vajalikud hääled läbi. Klapid on juhitavad spetsiaalse nupu kaudu Google Assistantiga, mis aktiveerub, kui sellel nupul vajutada. Aku kestab 20 tundi ning kiirlaadimine annab vaid 15 minutiga juurde 2,5 tundi kuulamisaega. Need on head reisiklapid, kuid sobivad ka häälkäsklustega tegutsemiseks. Kontoris saad ühe liigutusega mürasummutuse läbipaistvaks teha, et inimkõne läbi kostaks.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.