Klicki 1000 soovitust

Parim vahend suvel ummikutest pääsemiseks – elektritõukekas!

Suvel on veel üks võimalus “pargi ja sõida” transpordi kasutamiseks – kui tuled linna autoga, viska pagasiruumi elektritõukekas ja kui on vaja linnas ükskõik kui pikki vahemaid läbida, siis liigu elektri jõul kasvõi ukselt ukseni.

Teistest oluliselt võimsam Gpad 8KS (hind 499,99 eurot) läbib ühe laadimisega kuni 35 kilomeetrit. See tähendab, et võiksid vabalt sõita Viimsi tipust Laagrisse või Annelinna servast Tähteverre vahepeal laadimispeatust tegemata. Võib-olla saad ökonoomselt liigeldes isegi tagasiotsa tehtud.

Meie muutlikes ilmaoludes on olulised lisaks pikale aku tööeale ka valgustus ja turvalisus. Gpad 8KS pakub esi- ja tagatulesid, mis teevad tõukerattasõitja ka teistele liiklejatele nähtavaks. Suured paksud õhkrehvidega rattad (20 cm) aitavad taluda löök-auke ja madalamatest äärekividest üle sõita, lisaks pehmendavad sõitu esivedrud koos amordiga. Seega sobib tõukeratas teetöödest tekkinud ummikutest mööda manööverdamiseks, kui ka kõnnitee on üles kaevatud ja tuleb konarlikul frees-asfaldil sõita.

Kui mitmed väiksemad elektrilised tõukerattad suudavad mõistlikule kaugusele vedada vaid lapsi või noori, siis 8KS on ette nähtud kuni 140 kg raskusele kandamile. Sõiduaeg suurema koormusega küll lüheneb, kuid jääb ikka tubli paarikümne kilomeetri kanti.

11 Ah aku laeb 3-4 tundi, seega võid linna teisest otsast tööle sõita, kontoris sõiduki laadima panna pooleks päevaks ning tagatud on alati ka muretu kojusõit.

Kontorisse ja ühistransporti kaasavõtmiseks saab elektritõukeka kokku lappida nagu enamuse tavalisi tõukerattaid – siis on see piisavalt kompaktne, et mahuks näiteks spordikotti. Nii sobib bussiga või autoga linna-ummikutesse sukeldudes mugav liikumisvahend õlal kaasa võtta. Kui aku juhtubki tühjaks saama, võib tõukeratast niisama edasi tõugata omal jõul – see on küll raskem kui ilma akuta tõukekaga, kuid edasi saab ikka kiiremini, kui jalgsi ja muidugi kergemini ka.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.