Klicki 1000 soovitust

Pavilion 15 – sülearvuti, mis teeb ära kõik tööd nii kontoris kui kodus

Pavilion 15 2022 (hind 759,99 eurot) on HP sülearvuti uus selle aasta mudel, millel on kõik vajalik igasuguste vajaduste jaoks olemas – nii kontoris, kodus diivanil kui reisil põlve otsas töötamiseks. See on universaalne masin suure ekraani, sõrmejäljelugeja, numbriklaviatuuri ja kiire protsessoriga. Mida ei ole? Kõrget hinda pole.

HP Pavilion 15 2022 Ryzen7 on AMD energiasäästliku 7. seeria protsessoriga, mis annab aku tööajaks kuni üheksa tundi. 15-tolline Full HD ekraan on piisavalt suur, et kannatab terve pika tööpäeva tööd teha. Kiire SSD on maksimaalse mahuga, mida kaasa võtta – üks terabait. Sellest peaks piisama ka neile, kes tahavad mahukaid arhiive alati kaasas kanda.

Alumiiniumist ja plastist korpus on õhuke ja kerge, seljakotis saab sellega mugavalt reisile minna. Taustvalgustusega klaviatuur lubab töötada hämaras näiteks siis, kui teised juba magavad või reisil olles pimedas bussisalongis. Paremal on eraldi kitsas numbriklaviatuur sellisteks puhkudeks, kui vaja palju järjest arve sisestada.

Nagu uute masinate puhul kombeks, on ka HP-l USB C pesast võimalik laadida ja ka monitoriga ühendada. Viimasel juhul ongi nii andmeside kui toide ja pildiedastus kõik ühe kaabli kaudu ja oma töölauale ei pea juhtmepundart tekitama. Vajadusel saab kõik laual tööks vajalikud lisaseadmed nagu hiir ja klaviatuur monitori külge ühendada ja arvuti pordid jäävad vabaks. Ühendustest on olemas kiire WiFi, Bluetooth, HDMI pesa, USB C, microSD mälukaardipesa ning mikrofoni-kõrvaklapipesa. Sõrmejäljelugeja ning veebikaamera on samuti – turvalisuseks ja veebikoosolekuteks. Üks USB port on sobilik teiste nutiseadmete laadimiseks isegi siis, kui arvuti on välja lülitatud. Saad sülerit kasutada nagu akupanka.

Ja nagu mainitud, jooksutab kõike seda AMD energiasäästlik Ryzen7 protsessor, mis on töötegemiseks ja isegi mängimiseks piisavalt kiire. HP CoolSense 2.2 intelligentse jahutusega pole põhjust muretseda ülekuumenemise pärast. Tarkvara ja riistvara koostöös hoitakse alati piisavalt jahedat temperatuuri.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.