Sülearvuti, mis peab vastu nii kontoris kui kodus: ThinkPad L14 G2

Kui otsid kiiret ja ja vastupidavat sülearvutit ärikasutuseks, siis kipub ikka meelde tulema ThinkPad – traditsiooniline vastupidav ärikasutaja valik. Kuid lisaks tahavad nüüd ärikasutajad ka kodus ja reisil sama masinaga hakkama saada.

Lenovo ThinkPad L14 G2 (hind 499,99 eurot) ongi kindlasti üks parimaid valikuid turul, kui tahad äriklassi masina kätte saada alla viiesaja euroga. Sellel on võimas neljatuumaline AMD protsessor, mis pakub madala energiatarbe juures head jõudlust, kiire PCIe NVMe SSD salvestusseade aga tagab sujuva töö.

Mitmekülgsete liideste valiku seast torkab sellise hinnaklassi masina juures silma üks harvaesinev omadus: 4G ühenduvus, mis tähendab, et internetiühenduse saab mobiilist andmesidet jagamata ning kaasaskantavate modemitega jändamata igal pool arvuti enda sisseehitatud modemiga.

Lisaks on veel ühendustest olemas kaks USB-A 3.2 Gen 1 pesa, USB-C 3.2 Gen 2 pesa, USB-C 3.2 Gen 1, HDMI 2.0, LAN võrgupesa RJ45, microSD mälukaardilugeja ning isegi sissehitatud ID-kaardi lugeja, mis on samuti mitte just väga tihti alla viiesaja-eurose masina varustuses. Seega leidub palju omadusi, mida tavaliselt hakatakse otsima alles palju kallimate sülearvutite juurest.

Lenovo ThinkPadi ärimudel on varustatud veel kiire 3200 MHz operatiivmäluga, mis annab olulise eelise nii kontoritöös kui ka graafikakiirenduses. Eesti paigutusega klaviatuur ja mugav USB-C laadimine lisavad kasutusmugavust ning aitavad taustvalgustusega teha tööd ka hämarates oludes. Ka kodus hilja tööd tehes teevad klahvid nii vaikset häält, et ei sega teisi pereliikmeid.

ThinkPad L14 G2 on läbinud mitmed rangeid kvaliteedikontrolle tagamaks sujuva toimimise ka ekstreemsemates tingimustes. See on ikka endiselt klassikalise musta korpusega mudel, nii nagu ThinkPadid on juba aastakümneid olnud. Masinal on peal Windows 10 Pro operatsioonisüsteem, kuid selle saab mõne hiireklõpsuga uuendada tasuta Windows 11 Pro peale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.