Klicki 1000 soovitust

Suvearvutiks korralik sülearvuti: turvaline, pritsmekindel ja kiire

Kui tahad arvutit vahest ka õues või kodust väljas kasutada, on vajalikud mõned lisaomadused. Otsisime välja ühe sellise hea suvearvuti, mis kõiki vajalikke väljas töötamise omadusi sisaldab.

Lenovo V130 N5000 (hind 329,99 eurot ehk praegu 150 eurot tavahinnast odavam) on arvuti, millel ekraan käib klaviatuuriga samasse tasapinda ehk 180 kraadi lahti, klaviatuur on pritsmekindel (võib näiteks õues töötades või kohvikus kergelt märjaks saada), laadida saab kiirelt poole tunniga 50% ning eredas päikeses töötamist toetab ka matt ekraanipind, mis parandab loetavust.

Vastupidav aku kestab kuus tundi, et saaks igal pool tööd teha ja 256 GB suurune SSD ketas aitab talletada turvaliselt kõik tehtud tööd.

Kuid lisaks on sel Lenovol veel üks oluline, kuid viimasel ajal juba haruldaseks saanud lisaomadus, mis mõnede kasutajate jaoks siiski vajalik – optiline seade, mida paljudel uuematel arvutitel enam ei ole. DVD±RW seade suudab lugeda ja kirjutada enamikku DVD- ja CD-toorikuid ning muidugi saab optilise seadme abiga vaadata ka DVD-plaatidele salvestatud filme.

Ühendustest on olemas Lenovo reisiarvutil WiFi ac juhtmevaba ühendus, kaks USB 3.0 pesa, HDMI ja LAN võrgu pesa ning kõrvaklappide ja mikrofoni ühendamise võimalus.

Ärikasutajale teeb selle arvuti eriti mugavaks turvalisus. Sisseehitatud Trusted Platform Module ja kogu sisu krüpteerimine teeb süleri sisu varguskindlaks – kui keegi selle näppabki, ei saa ta salvestatud andmeid enam kuidagi kätte ja ettevõtte info ei leki.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.