Klicki 1000 soovitust

Turvaline abivahend pimedavõitu õhtuteks: võtmehoidja, mis teeb kisa

Kuna pimedat aega jagub endiselt palju kuni kevadeni välja, pole tänaval turvalisust lisavad vahendid üldsegi üleliigsed. Neid vajavad nii lapsed, kes käivad koolis ja jõuavad pimedas ringidest ja trennidest koju kui ka täiskasvanud, kes saabuvad hilja töölt või kellele meeldib õhtuti väljas käia. Üks lihtne turvalisust tagav abivahend mahub taskusse ja hoiab võtmeid.

Võtmehoidja Nedis Personal Safety Alarm (hind 4,99 eurot) on kena välimusega praktiline vidin, mis hoiab turvaliselt koos nii võtmeid kui aitab õhtustel käikudel.

Alarmi töölepanemiseks tuleb ketiahela otsik korpusest eemaldada ning 85-detsibelline kõrvulukustav heli ehmatab ära iga kahtlase tegelase, kellel kurjad plaanid tekkisid. Võtmehoidja tõmbab ümbritsevate inimeste tähelepanu nii lähemal kui kaugemal ja sellepärast sobib võtmehoidja alati kaasa võtta kasvõi seenemetsa või talvisele pikemale matkale. Neil juhtudel saab endast suurema vaevata ka teistele märku anda.

Võtmeid kanname me pidevalt kaasas, seega neid kimpu köitev võtmehoidja on samuti alati kaasas, kaaludes vähe ja võttes väga vähe ruumi. Kimpu on mugav panna käekotti või jopetaskusse, kus me seda enne tähelegi ei pane, kuni vaja läheb. Alarmiga võtmehoidja võib ilma võtmeteta kinnitada ka koti külge, kus seda on käepärane kasutada.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.