Klicki 1000 soovitust

Väike ja soodne robottolmuimeja, mis aitab kevadisele tolmurünnakule vastu astuda

Päike paistab ja mustus on igal pool lume alt välja sulanud. Mitte ainult sulanud, vaid ka tolmuks kuivanud ja tuulega õhku tõusnud, mis lõpuks koguneb iga päev ühtlase kihina põrandatele. Ise seda pidevalt küürida on tüütu, kuid õnneks on olemas sobivad abilised.

Robottolmuimejad on viimaste aastatega läbi teinud tehnoloogilise revolutsiooni – saanud targemaks, kiiremaks, efektiivsemaks ning muidugi ka odavamaks. Ariete Bricola (hind praegu 199,99 eurot) sobib hästi nii siledate põrandate kui vaipade puhastamiseks ja oskab end ise laadida.

Briciola saab akudelt hakkama 90 minutit, mis on piisav enamuse korterite ja majade programmijärgseks ülekäimiseks. Kui aku hakkab tühjenema, sõidab masin tagasi laadimisjaama. Aku täislaadimiseks kulub 120 minutit.

Väikesel robotil on olemas kokkupõrke vältimise ja takistustest möödumise nutikad funktsioonid, nii saab edukalt puhastada ka mööbli ümbert ja põrandale unustatud asjade vahelt. Kui majas on trepp või mõni kõrgem äär, siis ei pea ka seda kartma, sest masin tunnetab servasid ja ei kuku näiteks trepist alla.

Lisaks võib puldi ja LCD-ekraani abil lisada robottolmuimejale puhastusprogramme kindlateks nädalapäevadeks ja kellaaegadeks, et see kõige vähem segaks, samuti on võimalik ka käsitsi robotit erinevates suundades juhtida ja turborežiimis mõnda kohta eriti põhjalikult puhastada. Ühe ruutmeetri raadiuses teeb turborežiimis masin tugevama imemisjõuga ja suurema kiirusega põranda puhtaks ka siis, kui mingi tõrksam mustus on maha läinud.

Vaata sellest videost lähemalt, kuidas Bricola erinevatel pindadel töötab:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.