Klicki 1000 soovitust

Xiaomi Mi Airdots Pro – juhtmevabad nööpkõrvaklapid, millel kõik olemas

Xiaomi tooted on oma kindlat nägu – see Hiina suurtootja on saavutanud stiili, mis üsna kiirelt ära tuntakse ja ka kvaliteedi osas pole Xiaomile enamasti midagi ette heita. Ka uued juhtmevabad nööpkõrvaklapid Mi Airdots Pro koos laadimiskapsliga on varustatud kõigega, mida sellistelt seadmetelt tahta oskad.

Need omadused, mis ühtedel korralikel juhtmevabadel nööpkõrvaklappidel võiksid olla ja mis Xiaomi Mi Airdots Pro (hind praegu 139,99 eurot ehk -20% tavahinnast) juures olemas, on järgmised.

AAC audiotugi tähendab, et saab mängida kõrgekvaliteedilisi helifaile ilma kadudeta. Kompaktsed kõrvaklapid istuvad tihedalt kõrva, nii et saad muusikat kuulata selgelt ja valjult ilma väliste häirijateta.

Lisaks passiivsele mürasummutusele, mida pakuvad tihedalt kõrva sobituvad kuularikatted, tagab täiendava müraeemalduse ka sisseehitatud aktiivne mürasummutus.

Kui tahad kõnesid vastu võtta või neid teha, on olemas ka sisseehitatud mikrofon. Kui tahad klappe puutetundlikult juhtida, siis puuduta kergelt kaks korda seadme välisküljel asuvat puutetundlikku pinda ning saad kõne vastu võtta või panna muusika mängima. Pikema puutega võib lülitada mürasummutuse sisse või välja.

Kõrvaklapid käivad laadimiskapslisse, mis annavad täiendava aja elektrivõrgust eemal olemiseks, nii et kokku võid oma juhtmevabade klappidega muusikat kuulata kuni kümme tundi. kuularite väiksemad akud laevad magnetkontaktiga laadimiskapsli kaudu end kiirelt täis – ühe tunniga ja kestavad kuni kolm tundi.

Laadimiskapsel on mugav ka reisil olles – iga kord, kui oma kõrvaklapid kapslisse paned, laetakse need kohe jälle kapsli lisa-akudest täis, seega võid muusikat kuulata rahulikult terve päeva.

Kasutada saad ka ainult ühte kõrvaklappi korraga näiteks auto handsfree-seadmena, sest sisseehitatud mikrofoniga saab kõnesid vastu võtta või teist kõrvaklappi sõbraga jagades, et kahekesi sama muusikat kuulata.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses