Klicki 1000 soovitust

Xiaomi Mi Band 4 – populaarne aktiivsusmonitor sai värviekraani ja palju lisasid

Xiaomi Mi Band 2 nimelist pulsikella teavad väga paljud, sest see oli üks esimesi, mis sellistest seadmetest massidesse jõudis, pakkudes samal ajal nii odavat hinda, pikka aku tööaega kui palju võimalusi aktiivsuse jälgimiseks. Kui Mi Band 3 lisas mõned lisafunktsioonid ning parandas ekraani punktitihedust, siis uusim 4. põlvkond teeb jälle suure hüppe kvaliteedis edasi.

Xiaomi Mi Band 4 (hind 49,99 eurot) kõige tähtsam nähtav muutus on värviline ekraan. Vaatamata sellele, et AMOLED ekraan on nüüd ligi 40 protsenti suurem (0,95 tolli, 120 x 240 punkti) ja eredamate värvidega (eelmine mudel oli veel ühevärviline), õnnestus Hiina suurtootjal Xiaomil säilitada traditsiooniliselt pikk aku tööaeg ühe laadimisega – kuni 20 päeva. See tähendab, et vahepeal on tehnoloogia palju edasi arenenud, muutunud võimsamaks ja samas energiasäästlikumaks.

Kuna ekraanil on värvid, saab taustale valida pildiga sihverplaate, äpi kaudu võib valida näiteks 77 erineva tausta seast.

Kell on nagu eelkäijadki veekindel ja käib silikoonrihma sisse, laadimiseks tuleb aktiivsusmonitor sealt välja võtta ja laadimiskontakti külge panna, mis laeb tavalisest USB-pesast.

Kuueteljeline uus asendiandur pulsikella sees on saanud täiustuse, mis lubab nüüd ka ujumist mõõta. Muidugi on alles ka kõik eelmised träkkerid jooksu, rattasõidu ja kõndimise jälgimiseks.

Samuti saab Mi Band 4-ga näha mobiilile saabunud sõnumeid ja vaadata randmelt, kes helistab. Neist annab randmeseade märku vibreerimisega, nii et võid mobiili enda alati hääletuna hoida.

Kuigi sõnumitele kellalt vastata ei saa, siis muusikat saab puuteekraanilt juhtida – näiteks lugu vahetada, pausile panna või helivaljust reguleerida.

Mi Band 4 jätkab seega Xiaomi tooteseeria sama rada, pakkudes väga hea hinnaga täpset ja võimalusterohket pulsikella, mis loeb samme, träkib spordialasid, mõõdab ööpäevaringselt pulssi, näitab mobiilile saabunud sõnumeid ja aitab juhtida muusikapleierit, kui oled näiteks tänaval ja telefon on põues. Seega – hea hind ja palju võimalusi on ka Mi Band 4 põhilised eelised.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.