Miterassa blogi

JBL Flip 5 – uus võimsam mudel sai parema bassi ja kiirema laadimise

JBL-i uuenenud veekindel Bluetooth-kõlar Flip 5, mis vahetab välja vanema põlvkonna mudeli Flip 4, pakub mitmeid uuendusi, mis selle uue seadme peokõlarina veelgi paremaks teevad.

JBL Flip 5 on Flip 4ga üsna sarnane, kuid eelkäijast veidi suurem sellepärast, et sinna on mahutatud ära suurem aku ja võimsamad kõlarielemendid – kokku 20 W. Laadimine toimub nüüd USB Type-C ühendusega kiiremini (2,5 tundi), uuendatud on bassielementi ning Partyboosti abiga saab panna ühes süsteemis koos mängima palju seda ühendust toetavaid teisi JBL-i kõlareid. Paraku ei toeta Partyboost eelmise põlvkonna Flip 4 mudelit. Kaks seda ühendust toetavat kõlarit saab aga näiteks Partyboostiga kokku ühendada stereopaariks, rohkem kõlareid aga mitmes ruumis sünkroonis kõlavaks helisüsteemiks.

Uut ja vanema põlvkonna kõlarit ühendab see, et mõlemad on veekindlad ja vastavad IPX7 standardile – nendega võib vee alla sukelduda kuni 30 minutiks. Seega peaks veekindlus olema piisav pea igaks olukorraks.

Kuigi aku on nüüd suurem, on aku tööaeg ikka täpselt sama – 12 tundi. See-eest teeb kõlar hoopis valjemat häält ning annab välja selgemaid ja sügavamaid basse. See nõuab rohkem energiat, mida suurem kiirlaadimist toetav aku pakubki. Täisvõimsusel ehk kõige valjema helivaljusega kestab aku kuni kümme tundi.

Üks asi, mis vanal kõlaril on, aga uuel enam mitte, on käed-vabad helistamine. JBL Flip 5 puhul peab helistamiseks ja virtuaal-assistentidega rääkimiseks kasutama telefoni, sest kõlaril endal pole sisseehitatud mikrofoni. Kuna seda funktsiooni paljud ei kasutanud, jäi uuest mudelist mikrofon välja ning otsustati hoopis suurendada kõlarielementide võimsust.

Suure värvivalikuga JBL Flip 5 mudeleid ning laia valikut teisi kõlareid ja kõrvaklappe leiab MySound2Go e-poest või  kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn esimesel korrusel asuvast kauplusest. JBL Flip 5 on müügil siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.