Retrohõngulised Marshall Major IV kõrvaklapid peidavad endas modernset sisu

Marshalli ikoonilise disainiga kõrvaklapid on mõeldud retrosõpradele ning klassikalise stiili austajatele. Muljetavaldavalt kaua vastupidav aku ning tasakaalus helipilt teevad nende kõrvaklappide valiku kindla peale minekuks.

Major IV kõrvaklapid on nii ergonoomilised, et on isegi kümme tundi hiljem peas sama mugavad kui alles muusikat kuulama asudes. Pehme klapiosa on kujundatud kõrva järgi ning klapid sobituvad pähe kui valatult. Marshall on mõelnud ka kaasaskandmise peale – klapid saab kompaktselt kokku klappida.

Klappide juhtimise muudab eriti praktiliseks multifunktsionaalne nupp: sellega saab klapid sisse ja välja lülitada, heli reguleerida, kõnesid vastu võtta ja lõpetada. Juhtimine käib intuitiivselt ja kerge vaevaga.

Muusikat saab kuulata nii juhtmevabalt kui ka kaabliga. Mis veelgi parem: Major IV klapid võimaldavad sama muusikat koos sõbraga nautida – selleks tuleb lihtsalt 3,5 mm kaabel enda ja sõbra kõrvaklappidega ühendada.

60-aastane ajalugu on andnud Marshalli kõrvaklappidele äratuntava kujunduse ja ainuomase ikoonilise helipildi. Spetsiaalse häälestuse saanud draiverid esitavad võimast bassi, mahedaid keskmisi sagedusi ning teravaid kõrgeid noote ühtemoodi hästi.

Major IV klapid sobivad eriti hästi neile, kes palju reisivad. Ühe laadimise järel jätkub kuulamist 80 tunniks, seega võid laadimiskaabli südamerahuga koti põhja jätta. Kiirlaadimine annab aga 15 minutiga kuni 15 tundi mänguaega juurde. Kõrvaklappe saab laadida ka juhtmevabalt spetsiaalse laadimisdoki kaudu, kuid see on tarvis eraldi soetada.

Huvi korral saad kõrvaklappide kohta lähemalt uurida Marshalli kodulehelt. Kel ostuhuvi, saab klappe lähemalt vaadata Miterassa e-poes ning neid sealt ka soetada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.