Miterassa blogi

Eestis avas uksed ainulaadne kõrvaklappidele ja minikõlaritele spetsialiseerunud veebipood – mysound2go.ee

Audio- ja videotehnika müügi ning projekteerimisega tegelev OÜ Miterassa avas eelmisel nädalal kõrvaklappidele ja kõlaritele keskenduva e-poe mysound2go.ee, täiendades nii juba aasta aega tegutsenud MySound2Go jaekauplust Tallinnas, T1 kaubanduskeskuses.

„MySound2Go idee tekkis möödunud sügisel, kui märkasime seni meie portfelli kuulunud kaubamärkide Sony, Bose ja Bang & Olufseni kõrvaklappide ja minikõlarite nõudluse hüppelist kasvu“. „Vaadates Eesti ja muu maailma turge, märkasime, et leidub mitmeid väärt kvaliteetkaubamärke, mis ei ole meie turul tarbijale piisavalt nähtavad või mugavalt kättesaadavad. Samuti puudus inimestel võimalus ostukeskkonnas mugavalt, ilma poeteenindaja abita kõrvaklappe pähe proovida ning oma muusikaga segamatult testida“, kommenteeris kontseptsiooni alguslugu Miterassa OÜ tegevjuht Raivo Kraus. „Soodsa juhuse tõttu saime avada juba mõne kuu möödudes esimese jaekaupluse T1-s ning panime tooted müüki meie olemasolevasse veebikeskkonda“. „Turg reageeris meie ettevõtmistele igati positiivselt ning seega otsustasime klientide suurenevast huvist tingituna luua eraldi ostukeskkonna, mis keskendub peamiselt kõrvaklappidele ja minikõlaritele ning võimaldab inimesel kiiresti ja mugavalt sobiva toote leida“. „Kõrvaklapid ja kõlarid ei ole tänapäeval enam pelgalt tooted, vaid elamuste loojad, stiili kujundajad, praktilised müra tõkestavad vaheseinad ning teadmiste jagajad“.

MySound2go veebipoes on tooted jagatud kasutusvaldkondade põhiselt kategooriatesse ning on mugavalt leitavad ka erinevate tehniliste tunnuste ja -näitajate järgi nagu veekindlus, värv või järjest kasvava nõudlusega mürasummutuse funktsioon kõrvaklappidel. Filtreerida on võimalik ka kaubamärkide ja hinna järgi. Lisaks tavapärasele mugavale ostlemisvõimalusele pakub keskkond ka midagi enamat – valdkonnapõhiseid uudiseid, nõuandeid, lisavarustust, vanade kõrvaklappide ja kõlarite tagastusvõimalust, eluaegset tehnilist tuge ning 30-päevast vahetusõigust, mis annab inimesele lisavõimaluse seoetada tõesti ’see õige’ toode. Uudisena pakub e-pood Tallinnas ka sama päeva transporti koostöös ZitiCity kullerteenusega. Töö veebikeskkonnaga käib pidevalt ning uusi võimalusi on lisandumas veelgi.

MySound2Go.ee e-pood on loodud maailma suurimale veebikaubanduse pilveteenust pakkuvale Shopify platvormile, mis võimaldab kasutada kaasaegseid veebist ostlemise mugavusi, olla internetis nähtav ja pakub  võimaluse areneda koos kiirelt muutuva veebikaubanduse turuga. „Olime Eestis justkui pioneerid  – palju tuli ise õppida ja leiutada ning kohalikud arenduspartnerid õppisid koos meiega“. „See oli ainuõige valik, pidades silmas veebikaubanduse tulevikku maailmas ja meie endi arenguplaane, mis kindlasti ei piirdu vaid Eestiga.“ „Soovime jääda paindlikuks ning jätta endale võimaluse olla pidevalt kaasaegsed, mida Shopify pilvekeskkond meile kahtlemata pakub“ jätkas Kraus. „Esimesed tegutsemispäevad on näidanud, et kliendid on juba meid leidnud ning usaldanud. Loodame, et suudame nende ootusi ületada“.

Miterassa OÜ on tegutsenud Eesti koduelektroonika turul juba 21 aastat ning on tuntud lisaks audio-video projektilahenduste pakkumisele ka kui Sony Center kaupluste, Bang & Olufsen esindussalongi ning Bose Keskuse operaatorfirmana.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.