Sony Centeri blogi

Imaging Edge – uus kaameraäpp, mis aitab pildi fotokaamerast kiiresti sotsiaalmeediasse saada

Sony uus kaameraäpp Imaging Edge on tegelikult põhjalikult uuenenud vana – see asendab senise PlayMemories kaameraäpi ja lisab mitmeid uusi võimalusi. Nüüd on lihtsam, kiirem ja võimalusterohkem otse kaamerast pildid edasi sotsiaalmeediasse suunata.

Eelmisel kuul välja tulnud mobiiliäpp Imaging Edge Mobileion ametlik järeltulija senisele Sony äpile PlayMemories Mobile ja pakub vahetut piltide ülekandmist kaamerast telefoni. Seda saab teha automaatselt, nii et pildistamise ajal ja järel ei pea muretsema, kas koopiad ikka telefoni jõudsid. Ülekanne toimub WiFi-ühenduse kaudu – kas otse kaamera ja telefoni vahel või läbi Hotspoti ehk eraldi WiFi tugijaama. See viimane lahendus on sobiv näiteks siis, kui oled mõnel üritusel, kus levib WiFi või kui sul on kaasas mobiilne WiFi tugijaam. Ka koduses Wifis saab muidugi ühenduda üle Hotspoti.

Uus mobiilirakendus toetab veel 4K video ülekandmist mobiili mällu ja kaugjuhtimisega kaamera kasutamist. See viimane omadus on kasulik näiteks siis, kui tahad pilti või videot teha ilma kaamerat katsumata – öövõttega, makropildistamise ja muude pikema säriga kaadrite tegemisel.

Kaugjuhtimisel saab mobiiliekraanilt vaadata ka kaamerapilti, mis kaadrisse jääb.

Tasuta mobiilirakendus on Sony kaamera omanikele hea ka sellepärast, et annab teada tarkvarauuendustest. Nii ei maga sa maha mõnda olulist uuendust, mis kaamerat veel paremini ära kasutada aitab.

Imaging Edge Mobile on saadaval nii Apple App Store´ist kui Google Play´st.

Sony Centeris käib praegu suur kampaania, mille raames saad hübriid- ja RX-seeria fotokaamera või Sony videokaamera ostuga tasuta kaasa töökindla Sony 64GB mälukaardi väärtuses 54-82€. Lisaks on valitud foto- ja videokaamerate mudelitel kampaaniahinnad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.