Sony Centeri blogi

Sony uued kõrvaklapid pakuvad mugavat kuulamist väga kauaks ja valju bassiga

Mais välja tulnud Sony uued juhtmevabad kõrvaklapid WH-XB700 on hea võimalus neile, kes otsivad kvaliteetseid taskukohase hinnaga klappe. Muidugi sobivad need ka noorele muusikasõbrale, kes saab omale esimesed suured juhtmevabad kõrvaklapid, et nautida kvaliteetset muusikat. Ülipikk aku tööaeg lubab neid kaasa võtta ka pikemale reisile.

Sony uued kõrvaklapid WH-XB700 pakuvad Bluetooth-ühendust ja NFC abil kiiret ja probleemideta ühendamist telefoniga vaid puudutuse abil, pika tööajaga akut aga saab täis laadida kiirlaadijaga. Kui sul on aega vaid loetud minutid, siis ei pea kaua ootama, kuni klappe jälle kasutama saab hakata, sest 10 minutit USB-C laadimispesas olemist annab juba 90 minutit kuulamisaega.

Selleks, et väga pikk kuulamisaeg, mida mahukas aku lubab, kõrvu ei väsitaks, on sel mudelil olemas pehmed, mäluga polsterdused kuularite ümber ning sang, mis ei avalda peale liigselt survet, vaid hoiab mõõduka tugevusega kõrvaklappe paigal.

Kui tahad oma muusika bassitaset ja muid heliseadeid muuta, siis selleks sobib Sony mobiiliäpp Headphones Connect. Äpiga saad nutitelefonist muuta bassitaset, luua eelseadistusi, mida hiljem ühe ekraanipuudutusega kasutama hakata ning kasutada võib ka eelseadeid, mis imiteerivad klubis, õues või kontserdisaalis kuulamist.

Mis on aga odavamatel klappidel teistmoodi kui kallitel tippmudelitel? Mõned erinevused siiski on. Näiteks on kõrva ümber käivad klapid väiksemad ja ei kata nii täielikult kõrvasid, seega lasevad pisut läbi ka väliseid helisid. Kui soovid siiski kasutada täielikult ümbritsevast melust eraldavaid klappe, otsi mürasummutavate Sony mudelite seast. Samas on väiksemate kuularitega mugavam väiksemaid klappe igale poole kaasa võtta ja palju on ka olukordi, kus sa ei tahagi täielikult välistest helidest eralduda.

Kellele see kõige paremini sobib?

XB seeria kõrvaklapid on olnud populaarsed noorte seas ja nii võib öelda ka selle uue mudeli kohta: tõenäoliselt meelitab WH-XB700 kõige enam just õpilasi ja tudengeid, kes tahavad hea hinna eest saada mugavaid klappe, mis nende lemmikmuusikat mahlakate ja sügavate bassidega suudaks esitada. Kiire elutempoga on loomulikult vajalikud ka kiirlaadimine ja sisseehitatud mikrofon, millega kõnedele igal hetkel käed-vabalt vastata.

Uued Sony kõrvaklapid WH-XB700 on saadaval Sony Centeri poodidest või e-poest nii sinise kui mustana, kohapeal saab neid ka pähe proovida koos asjatundjate soovitustega või e-poest ükskõik kus olles ära osta.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.