Sony Centeri blogi

Sony World Photography Awards konkursil tuli kategooriavõitjaks Eesti fotograaf

Maailma ühe suurima ja hinnatuima rahvusvahelise fotokonkursi Sony World Photography Awards tänases pressiteates kuulutati välja kategooriavõitjad, kelle hulgas on metsiku looduse kategoorias parima tööga jõudnud Eesti fotograaf Cristo Pihlamäe. Eestlasi on saja väljavalitud fotograafi seas aga veelgi.

Žürii poolt metsiku looduse kategoorias parimaks hinnatud lõbus pilt on tehtud jänesest, kes vaatab põllul ringi, keel väljas. Pildi saab näha siit.

Sony World Photography Awards 2021 avatud konkursi kategooriavõitjad valiti välja parimate üksikpiltidega aastast 2020.

Kümne kategooria võitjad selgitati välja ligi saja parima fotograafi seast, võitjad saavad auhinnaks Sony fototehnikat ja võistlevad edasi maineka Aasta fotograafi tiitli ning 5000-dollarise peaauhinna eest.

Saja väljavalitu hulka jõudis Eestist veel teisigi fotograafe: kategoorias Creative (loominguline foto) Joosep Kivimäe, Hoije Nuuter ja Kylli Sparre ning metsiku looduse kategoorias veel lisaks Mati Puum.

Üldvõitja kuulutatakse välja 15. aprillil. Võidutööd lähevad virtuaalsele näitusele, mida saab vaadata Worldfoto.org lehel alates 15. aprillist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.