Sony Centeri blogi

Video: vaata, mis on uue Sony Playstation 5 sisemuses peidus!

Eestis jõuab Sony uusima põlvkonna mängukonsool Playstation 5 müügile 19. novembril, kuid selle sisemusse saame vaadata juba nüüd — Playstationi videokanalis avaldati video, kus uus moodsaim konsool lahti võetakse.

Videost on näha, et uus PS5 on päris suur, käib lahti põhja all oleva kruviga ning lahti võetud kruvi jaoks on isegi olemas spetsiaalne pesa aluse küljes, et midagi kaduma ei läheks. Horisontaalasendisse paigutatuna pole seda põhjakruvi enam vaja, aga hea oleks siiski see kindlas kohas alles hoida.

Küljed käivad lahti ilma kruvideta, nende all on näha kahele poole ulatuv suur jahutusventilaator. Videos näidatakse kätte ka ventilaatori tolmukogumiskohad.

Kruviga kinnitatava sisemise kaane all on tulevikus mälu laiendamiseks vaba PCIe 4.0 pesa.

Veel sügavamale sisse vaatamiseks tuleb juba eemaldada garantiikleeps. Videos piilutakse ka sisemise kaane alla ning võetakse konsool täiesti juppideks.

Optilise seadmega mudelil on sees täielikult metallkorpusega kaetud Blu-ray pleier, millel mürasummutav vooderdus. Näha on veel ka WiFi 6 ja Bluetoothi antennid, varjestusplaadi all asub aga emaplaat, millel lisaks protsessorile, graafikakiibile ja operatiivmälule ka sisseehitatud SSD.

Tundub, et väga suure osa seadme kaalust moodustab emaplaadi all asuv jahutusradiaatorite kompleks, mis koosneb metallribidega radiaatoritest ja soojusjuhtidest.

Vaata lähemalt videost, mis näitab uue, novembris maailmas müügile jõudva PS5 sisemust:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.