Ohoh, kas teadsid? Go3 voogedastusplatvormil on igasuguseid põnevaid uuendusi

Go3-e saab vaadata nii televiisorist, arvutist kui nutiseadmetest. (c) Foto: Go3/Tele2
Go3-e saab vaadata nii televiisorist, arvutist kui nutiseadmetest.Foto: Go3/Tele2

Eesti voogedastusplatvormide maastik on viimase aastakümnega saanud igati tugevaks ja sisukaks. Edu on sealjuures saatnud just neid platvorme, mis pidevalt enda sisu ja kasutajamugavust vaatajate huvisid silmas pidades edasi arendavad.

Tele2 pakutav Go3 voogedastusplatvorm on selliseid arendusi teinud terve rea. Toomegi siin välja mõned peamised, mis tellijatele kindlasti meeldida võiks.

1. Spordisõprade elu palju mugavam

Sarjade, filmide ja saadete kõrval on Go3 üks olulisemaid tõmbenumbreid spordivõistluste ülekanded. Nende valik on voogedastuses väga suur: kui varem pidi lootma, et sind huvitavat kohtumist kantakse üle paaris antenniga kinnipüütavas telekanalis, siis nüüd on huvilistele vaatamisvalik palju laiem.

Et toimuvast paremat ülevaadet anda, on spordirubriigis kõik võistlused ja videod liigitatud kategooriatesse, olgu selleks pallimängud, hoki, tennis või midagi muud.

See puudutab nii juba toimunud ürituste salvestusi kui ka neid, mis tulekul on.

2. Sektsioon “Varsti tulemas”

Uuenduseks, mis kasutajatel suure valiku hulgas lihtsamini orienteeruda aitab, on peatselt vaatamiseks saabuvate saadete-filmide kuvamine. Ka saabuvad spordiüritused pannakse sinna üles. Sektsioon “Varsti tulemas” aitab saada lihtsa vaevaga ülevaate kõigist uutest valikuvõimalustest.

3. Meeldetuletuste võimalus

Kuna tihti laob elu meie pead pulki täis ja voogedastuses näitamisele tulevate linateoste meelespidamiseks sinna alati ruumi ei pruugi jätkuda, on Go3-s nüüd olemas võimalus lasta endale saata asjakohane meeldetuletus. Huvipakkuva saate ülesjõudmisel saabub teade kas telefoni, brauseriekraanile või e-mailile, just nii nagu tellitud.

4. Kas algusest või keskelt?

Pärast väsitavat tööpäeva just sellesse hetke sobiva filmi otsimisele aega kulutada või mõnda pikka epopöasse süveneda ei jätku alati energiat. Mõnikord on palju mõnusam lihtsalt kanaleid läbi klõpsida ja heal õnnel ennast üllatada lasta. Tüütu on aga siis hakata süsteemi mööda surfama ja saadet tagasi kerima. Uuendus võimaldab sobivale saatele peale sattudes kohe valida, kas vaadata seda algusest või jätkata sealt, kuhu klõpsimise hetkel tegevus jõudnud on.

5. Saate nimi ekraanil

Uuendused puudutavad ka saadete nime kuvamist. Näiteks näitab platvorm nüüd ajal, kui punane sõõr ekraanil ringe teeb, ka eetrisoleva saate nime. Samuti kuvatakse ekraanil peatselt algava saate nime.

6. Puldi kasutusjuhend

Mugavamaks on tehtud ka eakamate elu. Kui digiboksi ülespanekuks tuleb neile reeglina keegi ikka appi, siis puldiga kipub vanem põlvkond vahel hätta jääma. Nüüd aga on võimalik ühe nupuvajutusega kuvada ekraanile lihtne juhend, mis näitab, mida üks või teine nupuvajutus teeb.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.