Zone'i blogi

Zone.ee: milliseid vigu veebilehe koostamisel kindlasti vältida tuleks?

Foto: Shutterstock.

Edukas veebileht tervikuna koosneb väga paljudest komponentidest, mida on vaja üksipulgi üle käia, lihvida ning siis vastavalt oma soovidele rakendada.

Sealseteks kriitilisteks elementideks on ka veebilehe vigade tuvastamine, levinumate eksisammude vältimine ning neist juhinduvalt korraliku lehe loomine.

Zone.ee veebiakadeemias aitavad sellest rääkida Timo Porval, Peeter Marvet ning Henri Palmar.

Timo on internetiturunduse entusiast, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks.

Ta töötab Digiagentuur Laviis ning aitab veebilehe vigadele keskenduvas sarjas õpetada näiteks õigete inimeste oma tegevusse kaasamist ning tagasiside analüüsimist.

Peeter “Tehnokratt” Marvet on Eesti üks suurema kogemusega digispetsialiste. Töötanud on ta muuhulgas Uniprindis ja Creative Unionis, kirjutanud artikleid, blogipostitusi, juhtinud tele-ja raadiosaateid. Eelnimetatud teemade hulgast selgitab tema just veebitarkvaraga seotud lahendusi.

Henri Palmar on tänaseks üle kümne aasta tegelenud kodulehtede struktuuride joonistamise, sisuvajaduste kaardistamise ja disaini- ning arendusfaasi juhtimisega. Kuidas aga samm-samm haaval oma lehte üles seada, on tema õpetuste pärusmaa.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, lõi Zone.ee 109-st videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.