Apple

Apple jagab musta reede puhul ostudega kinkekaarte kaasa

Foto: Scanpix/Reuters/Tatyana Makeyeva.

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Viimastel aastatel on Apple musta reede puhul omapoolseid allahindlusi ja sooduspakkumisi teinud ning tänavu ei paista erandiks olevat. Nimelt on firma veebilehele ilmunud musta reede ja küberesmaspäeva alaleht.

Veebilehelt võib välja lugeda, et sarnaselt varasematele aastatele pakub Apple ka tänavu uute seadmete ostuga kaasa kinkekaarte suuruses kuni 200 eurot (sõltuvalt regioonist). Möödunud aastal said kliendid 200-dollarilise kinkekaardi kaasa valitud MacBookide ostuga, kirjutab Forbes.

Seega võib ka tänavu eeldada, et kinkekaardi suurus sõltub soetatud seadme hinnast. Väljaande andmetel said 2018. aastal kliendid Apple Watchi ostuga 50-dollarilise, iPad Pro ostuga 100-dollarilise ja iPhone’i ostuga 50-dollarilise kinkekaardi. See ei tähenda muidugi, et tänavu täpselt samu pakkumisi oodata on.

Arvestades, et Apple pole tuntud omapoolsete sooduspakkumiste poolest, võib musta reede kampaaniate ajal tõenäoliselt leida suurema allahindlusega pakkumisi isegi eraldiseisvatelt edasimüüjatelt.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.