Apple

Logitechi uus juhtmeta klaviatuur iPadile töötab neli aastat ilma laadimata

Rubriiki toetab

On teada, et kui jutt läheb klaviatuuridele, on Logitech üks esimesi firmasid, keda mainida. Nii ka värskelt välja tulnud 9,7-tollise 2017. aasta iPadi Logitechi klaviatuuriümbrise puhul, kuna selle patareid peavad vastu tervelt neli aastat.

Pikka aega vastu pidavad klaviatuurid ei ole mingi uudis, kuid Bluetoothi kasutavate seadmete puhul on neli aastat üsna äärmuslikult pikk aeg. Logitechi uus Slim Folio iPadi ümbris kasutab kellapatareisid – neid samu ümmargusi mündikujulisi patareisid.

Kombineerides neid Bluetooth LE tehnoloogiaga on võimalik patareisid töös hoida neli aastat, kui seadet kasutatakse keskmiselt kaks tundi päevas, kirjutab The Verge. See tööiga tähendab, et tõenäoliselt vahetad sa oma iPadi enne välja, kui klaviatuuri patareid tühjaks saavad.

Logitech Slim Folio klaviatuur on muus osas õhuke iPadi klaviatuur, millel pole küll taustavalgustust, kuid on ülemine iOSi kiirklahvidega rida, kust võimalik kiiresti ekraani heledust, helitugevust ja meediaga seotud funktsioone muuta. Klaviatuur paigutab iPadi sülearvutiga sarnanevasse asendisse, kuid ekraani kaldenurka kahjuks muuta ei saa. Klaviatuur hakkab maksma 99 dollarit, mis uue iPadi soodsat hinda arvestades on täiesti arvestatav.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.