Apple

Mophie tegi iPhone’ile akuümbrise, mis laseb sul ikka kõrvaklapid telefoni külge ühendada

Rubriiki toetab

Mophie uus iPhone’i akuümbris on selline, mis lubab sul endiselt telefoni Lightning-pesa kasutada.

Tavalised akuga ümbrised laevad telefoni nii, et ühenduvad telefoniga läbi Lightning-pesa. Selle probleemiks on aga see, et Lightning kõrvaklappide kasutamine ei ole võimalik, kuna Apple ei luba kolmandate osapoolte tootjatel läbi Lightning pesa audio või andmeülekannet sooritada, isegi kui selle jaoks on võimalus tootja poolt loodud.

Mophie hiilis piirangust aga mööda, jättes Lightning pesa vabaks. iPhone X, XS, XS Max ja XR mudelitele sobiv Juice Pack Access kasutab ära telefonide juhtmevaba laadimise võimalust ning on ise samuti juhtmevabalt laetav.

Seega jääb telefoni originaalne Lightning pesa avatuks, et saaksid selle kaudu kuulata muusikat või liigutada andmeid. Ümbrisel on ka USB-C pesa, et seda kiiremini laadida. Kui asetada telefon koos ümbrisega aga juhtmevaba laadimise alusele, laetakse esmalt täis telefon, seejärel aga ümbris.

Akuümbris annab iPhone X, XS ja XR mudelitele 25 tundi, iPhone XS max mudelile aga 31 tundi lisatööaega. Ümbris on umbes 120 euro eest müügil selle aasta esimeses kvartalis.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.