Apple

Vali välja: Apple Airtagi jaoks on mitmed tootjad turule toonud lisavidinaid ja hoidjad

Apple Airtag. Foto: Apple

Rubriiki toetab

Apple tõi äsja välja ettevõtte esimese asukoha lokaliseerija nimega Airtag. Ka teised tootjad pole loorberitele puhkama jäänud ning on lühikese ajaga välja toonud mitmesugust lisavarustust, mille külge Airtag kinnitada.

Võtmehoidjad

Ilmselgelt on kõige populaarsem lisa Airtagi jaoks võtmehoidja, mille külge seda kõige mugavam kinnitada on.

Belkinil on saadaval nii võtmehoidja kui ka nööri otsas ümbris

Apple’i enda valikust leiab nii nahast kui ka silikoonist võtmehoidjad koos spetsiaalse kinnitusega Airtagile. Nende hinnad jäävad vahemikku 35-45 eurot.

Lisaks Apple’ile on aga võimalik soetada silikoonist võtmehoidjaid ka Belkini valikust erinevate värvitoonidega ning ka Laut pakub endapoolse kujundusega hoidjaid.

Laut pakub võtmehoidjaid suure värvivalikuga

Tuntud nutividinate tootja Spigen valikus on nii nahast kui ka vastupidavast plastikust hoidjad. Naha austajad leiavad erinevat tüüpi hoidjaid veel ka Nomad Goods ja Cyrill brändide valikust. Eelpool nimetatud tootjate hoidjate hinnad jäävad vahemikku 15-40 eurot.

Erilisema kogemuse ihkajad saavad aga soetada ka Hermese valikust omale võtmehoidja ning koti või kohvri külge riputatava hoidja. Nende hinnad on aga hoopis teisest klassist, makstes Airtagi enda hinnast 10 korda rohkem.

Hermese nahast võtmehoidja

Muud vidinad

Kusjuures lisaks klassikalisele hoidjale pakub Nomad Goods ka huvitava valikuna prillidele mõeldud paela, mille küljes ka Airtagile mõeldud pesa. Kaela riputades on väiksem oht, et prillid kaduma lähevad. Nende eest tuleb kukrut kergendada umbes 30 euro võrra.

Nomad Goods priilide hoidja

Moment pakub aga Airtagile taskuid, kuhu seade sisse panna. Nii saad selle kriimustamata igale poole kaasa võtta, aga ka näiteks seinale või muule pinnale kinnitada. Maksma lähevad sellised taskud umbes 15-20 eurot tüki kohta.

Moment tasku, mida saab seinale näiteks kinnitada

Tuntud telefonikleepsude tootja dBrand võimaldab aga lisaks oma nutitelefoni erinevat värvi kleepsude abil ka Airtagile eripära lisada. Nende valikust leiab ka spetsiaalse nööri otsas hoidja. Kleepsude hinnad jäävad umbes 4-5 euro kanti, hoidja aga 15-20 euro kanti.

Väga paljude tootjate lisavarustus pole Eestis saadaval, seega tuleb pea kõigi puhul juurde arvestada ka saatmise kulu. Lisaks tuleks üle vaadata kauba saadavus, sest paljudel tootjatel on need alles eelmüügis ning reaalne tarneaeg võib olla kuu või paari pärast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.