Hea nipp

5 kasulikku ilmaäppi: eelistad ilusat klantskujundust või halli Eesti ilma?

screenshot_6.png

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Ilm on huvitav: selle üle saab viriseda, kasutada ilmast jutuajamisel aseaineks parema teema semel või saab seda lihtsalt nautida. Selle kõige jaoks on aga vaja teada, mis ilm väljas on. Ilmainfo rakendusi on mitmeid ja igaühel neist oma tugevused ja miinused.

WeatherBug

WeatherBug on tasuta rakendus, mis annab kasutajatele kiirelt ning kergelt ülevaate hetkesest ilmast jatulevasest ilmast. Lisaks on võimalus lasta rakenduselhäire anda, kui peagi on lähenemas mõni ohtlik ilmastikunähtus. Rakendus leiab sinu asukoha GPSi abil ning soovi korral saab ilmainfot kerge vaevaga ka läbi sotsiaalmeedia jagada.

Rakendus on saadaval nii Androidilekui ka iOS’ile.

AccuWeather

AccuWeather pakub kasutajatele tunnipõhiseid, päevapõhiseid ning isegi 15-päevaseid põhiseid ilmaennustusi. Kogu ilmainfo sünkroonitakse ka kalendriga. Lisaks sellele on teatud tingimustes võimalik leida minutipõhiseid ilmaennustusi.

Rakendus on saadaval nii Androidile kui ka iOS’ile.

Yahoo! Weather

Yahoo! Weather on üks kõige ilusama kujundusega ilmaäppe, mis hetkel saada on. Rakendus kuvab taustaks pilte sinu hetke asukohast ning muudab neid õigete olude korral isegi vastavalt kellaajale. Ning muidugi ütleb see, milline ilm hetkel on. Lisaks on iga asukoha kohta saadaval palju muud infot nagu UV indeks, nähtavus, satelliitilmakaart, tuulekiirus ja õhurõhk, päikesetõusu ja -loojangu ajad.

Rakendus on saadaval nii Androidile kui ka iOS’ile.

EMHI Weather

Eestlase loodud rakendus, mis kasutab ilmaandmete saamiseks riigi ilmateenistuse andmeid. Mis veel parem, rakendus on saadaval ka eestikeelsena. Selle trump võiks olla see, et tegu on Eesti ilma jaoks kõige paremate kohalike prognoosidega. Samas on tegu üksikarendaja tehtud rakendusega, mitte riigiameti, seepärast ei maksa kvaliteeti või stabiilseid uuendusi oodata.

Rakendus on saadaval vaid Androidile.

Hall ilm

Tegu on väga kena kujundusega eestlaste loodud ilmarakendus, mis kasutab samuti riigi ilmateenistuse andmeid. Nagu nimestki mõista, on terve rakenduse peamiseks värvitooniks just hall värv. Seega sobib see äpp Eesti ilma keskkonda nagu rusikas silmaauku.

Rakendus on saadaval vaidiOS seadmetele.

Fotod: kuvatõmmised

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses