Uudis

Google plaanib imeprillide tagasitulekut

googleglass2.png

Google teatas aasta alguses, et on oma Glass liitreaalsusprillide prototüübi arenduse lõpetanud ja sõnas, et seade on jõudnud eksperimentaalse faasi lõppu. Selle nädala algul USA sideametile (FCC) saadetud dokumendid näitavad, et Google ei ole valmis prille kindlasti veel maha kandma ning uus ja parem versioon on tulekul.

Tavakasutajate poolt külmalt vastuvõetud Google Glassi uus versioon on nüüd suunatud kommertskasutusse. Näiteks arvab Google, et prillidest võib kasu olla töötajate treenimisel ja tootmisliini töötajatel.

Võrreldes varasema disainiga käivad uued liitreaalsusprillid kokku sarnaselt tavalistele prillidele, mis teeb nende kaasas kandmise oluliselt mugavamaks ja ohutumaks. Lisaks on FCC-le saadetud fotodelt näha, et pilti kuvav prisma on suurem, mis tähendab ilmselt, et ka nägemisvälja kattev osa on suurem.

Loodetavasti leiab Google oma liitreaalsusprillidele ärimaailmas kasutajaid. Kuigi toote esimene versioon tekitas paljudes elevust, ei kujutanud enamus inimesi ette end seda kasutamas. Silmatorkav disain ja fakt, et sa kannad oma näol alati kaamerat kaasas, tõukasid lõpuks mitmed potentsiaalsed kasutajad eemale.

Avapilt: FCC

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.