Seade võib saada nimeks Reality Pro ning selle välimus meenutab ilmselt rohkem suuremaid suusaprille kui konkurentide palju suuremaid lahendusi. Samuti sisaldab seade ilmselt suurt hulka andureid, mis jälgivad käte ja pea liikumist.
Seadmel võib olla väline aku, mis ühendub spetsiaalse kaabli kaudu. Tehniliste näitajate kohta räägivad seadmega kursis olevad allikad, et sel on M2 kiip ja 16 GB RAM-i. Ekraanidena on kasutusel kaks 1,41-tollist Micro OLED-ekraani, mõlema eraldusvõimeks enneolematu 4000 ppi. See tähendab, et mõlemad silmad näevad 4K-pilti.
Apple loob mitmete oma äppide VR-versioone. Prille saab tõenäoliselt kasutada ka Maci välise kuvari asemel. Kui Apple oma liitreaalsuse prille konverentsil tutvustab, ei tähenda see, et neid niipea osta saab. Esialgu püütakse ilmselt tekitada huvi arendajates ja suurt meediakära, aga müügile võib seade jõuda alles aasta lõpus.
Uus 15-tollise ekraaniga MAcBook Air
Palju on räägitud ka suurema ekraaniga MacBook Airi saabumisest. Apple’i kõige soodsam ja väga hea sülearvuti on kaua olnud saadaval vaid 13-tollise ekraaniga. Suurema ekraaniga mudelil on ilmselt sama sisu, mis on väiksemal versioonil. Samuti on võimalik, et ekraani eraldusvõime on identne 14-tollise MacBook Proga ehk see on 3024 × 1964 pikslit. Apple arendab väidetavalt ka uusi M3 kiibiga 13-tollise MacBook Airi ja MacBook Pro versioone ning uut 24-tollise ekraaniga iMaci, kuid neid näeme pigem sügisel.
Uus iOS, iPadOS ja macOS
iOS 17 beetaversioon muutub kättesaadavaks ilmselt paari päeva jooksul pärast selle ametlikku esitlust WWDC-l. Kõlakate järgi saab see peamiselt hulga väiksemaid parandusi ning mugavusfunktsioone. Apple on juba näidanud erinevaid ligipääsetavuse parandamise vahendeid, sealhulgas Isikliku Hääle tööriista, mis lubab kasutajatel luua kunstliku hääle vaid 15-minutilise õpetamisega. Samuti võib iOS 17 saada lukustusekraanilt nutikodu juhtimise võimaluse.