Uudis

Samsung Galaxy S10 müük kasvas Eestis eelmise tippmudeliga võrreldes poole võrra

Baltikum on Galaxy S10 müügi poolest kolme edukaima regiooni seas kogu Euroopas.Foto: Scanpix

Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga on Samsungi tänavust tipptelefoni Galaxy S10 ostetud üle poole rohkem kui eelmise aasta S9 telefoni. Kõige populaarsem mudel eestlaste seas on Galaxy S10+ mis moodustab müüdud S10 telefonidest poole.

“Tänavune Galaxy S10 müük ületab eelmise aasta S9 mudeli müüki 53% võrra, mis on väga hea tulemus ning näitab, et inimesed hindavad uut ja huvitavat tehnoloogiat,” kommenteeris Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma.

“Lisaks on märgiline, et Baltikum on Galaxy S10 müügi poolest kolme edukaima regiooni seas kogu Euroopas.”

Müügitulemuste kohaselt eelistavad Balti riikide inimesed kolmest Samsung S10 mudelist suuremate ekraanidega kallimaid mudeleid. Galaxy S10+ telefon moodustab kogu müügist poole. Värvidest on Baltikumi müügitulemusi vaadates populaarseim must (50%), seejärel roheline (30%) ja valge (20%).

“Lisaks uuele tipptelefonile on häid müügitulemusi näidanud ka meie kantavate seadmete valik, mis tuli turule samaaegselt Galaxy S10 telefonidega. Uued Galaxy Buds juhtmevabad kõrvaklapid on endale soetanud iga kuues Galaxy S10 ostja ning uue Galaxy Watch Active nutikella müük ületab eelmise aasta mudeli müüki viiekordselt,” rääkis Aasma.

Samsung tutvustas uusi telefone 20. veebruaril. Antud müügiandmed hõlmavad kõigi edasimüüjate statistikat Eestis ja Balti riikides.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.