“Ei viitsi iga kord uut telerit osta, kui need lampi ära aeguvad,” kurtis Geeniusele mees, kelle spetsiaalselt YouTube’i vaatamiseks ostetud teler enam ühel päeval YouTube’i ei avanud ja nii oli ta sunnitud uue teleri ostma. Selgub, et äppide haihtumise mure on olnud üsna paljudel telekatel, kuid õnneks on sellele ka odavam lahendus.
Paar nädalat tagasi lakkas hulk Samsungi Blu-Ray mängijaid lihtsalt töötamast. Keegi ei tea täpselt, miks ja ametlikku selgitust pole tänaseni.
Samsungi uudis lõi lahti ka teise diskussiooni: kas tänapäeva elutoas asuvate seadmete tarkvara ongi selline, mis ühel hetkel otsad ütleb? Mitte päris, aga murekohti on vähemasti telerite puhul küll.
See lugu on Geeniuse ja PRO tellijatele.
Logi sisse või vormista tellimus
- Ligipääs seitsme Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autoleht, Autoleht Ekstra ja Digi artiklite lugemisõigus veebis.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.