Uudis

Üleskutse: hääleta Eesti ettevõtete poolt Euroopa Komisjoni innovatsioonivõistlusel

Geeniuse toimetus kutsub lugejaid hääletama The Innovation Radar võistlusel Eesti ettevõtete poolt, et tutvustada maailmale Eesti ideid ning Eesti ettevõtjaid.

Eesti ettevõtetest osalevad võistlused Cybernetica, ettevõte, mis töötab tehnoloogia kallal, mis lubab mitmel osapoolel andmeid koguda ning töödelda, ilma, et andmetelt tuleks esmalt krüpteering eemaldada.Cybernetica poolt saab hääletada siin.

Teine võistlusel osalev Eesti ettevõte on SafeToAct. SafeToAct töötab lahenduste kallal, mis lubab radioloogidel oma oskusi täiendada. Ettevõte loob kunstorganeid, mille abil saavad oma oskusi täiendada nii kogenud kui ka noored arstid. SafeToAct poolt saab hääletada siin.

Kolmas Eesti ettevõte, kes võistlusel osaleb on Realeyes. Realeyes töötab tehnoloogia kallal, mis jälgib veebikaamera vahendusel inimeste emotsioone, kui nad vaatavad videoid ning soovitavad selleks hetkeks sobivaid reklaame. Realeyes ootab lugejate hääli siin.

The Innovation Radar on Euroopa Komisjoni innovatsioonivõistlus, kus osalevad ettevõtted, kelle tööd või uurimusi toetab Euroopa Liit. Eesti ettevõtete eesmärgiks on jõuda oma kategoorias esimese nelja sekka, mis annab neile võimaluse osaleda Bratislavas toimuval lõppvõistlusel.

Avafoto: Scanpix

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.