Bang & Olufseni blogi

Milline võtta? Kolm Bang & Olufseni väikest kõrvaklappi stiilsele muusikasõbrale

Kui otsid endale kompaktseid kõrvaklappe, mida oleks hea taskus või reisikotis kaasas kanda ning mis seisaks kõrvas ka sporti tehes, olles samal ajal hea disainiga, siis Bang & Olufsenil on erinevatele maitsetele mitmeid valikuid. Vaatame kolme kõrvaklappi, mis sobiksid praegu ka kingikotti pistmiseks.

BeoPlay E4 – mürasummutus väikeses karbis

Need kõrvasisesed nööpklapid sobivad kasutajatele, kelle jaoks on oluline, et klapid ära ei kaoks ja püsiks vajadusel kaelas, kui neid hetkel ei kasuta. Samuti pakuvad Beoplay E4 klapid mürasummutust, mille võimendi asub juhtme küljes eraldi karbis, jättes kõrva käivad kuularid kergeks ja pisikeseks. Nii on neid mugavam kanda.

Beoplay E4 on varustatud 3,5 mm pistikuga kaabliga, mürasummutus töötab akult kuni 20 tundi. Kui aku tühjaks saab, võib rahus muusikat edasi kuulata – siis lihtsalt mürasummutus ei tööta.

BeoPlay E6 Motion – spetsiaalselt sportimiseks

Bang & Olufseni uus mudel on disainitud spetsiaalsete ergonoomiliste otsikutega, mille seast saad valida omale sobivaima ning tegemist on ka nii-öelda hübriidklappidega: kuularid on küll kõrvasisesed ja töötavad juhtmevabalt, kuid vasaku-parema kõrva klapid on omavahel juhtmega ühendatud.

See lahendus tagab juhtmete ühendamisest vabaduse, kuid samas aitab hoida kõrvaklappe koos ja neid näiteks kaela riputada sel ajal, kui ei kuula. Juhtme küljes on veel mugav kolme nupuga juhtpult.

Aku kestab viis tundi, mis võib tunduda lühike aeg, kuid selle võrra sai kokku hoida akude kaalus ning see mudel on kokkuvõttes kerge ja õhuline.

Nutiseadmega käib ühendus üle Bluetoothi, kaabliühendust kasutada ei saa.

BeoPlay E8 – täieliku mobiilsuse tahtjale

Kui siiski tahad vabaneda igasugustest kaablitest, kui kõrvaklappe kasutad, siis BeoPlay E8 on parim valik. Nööpkõrvaklapid on kerged ja käivad kõrva, aku kestab neil 4 tundi, kuid laadimiskapsel annab juurde veel 8 tundi. Need on ülikerged klapid, mis kaaluvad vaid 13 grammi ja pole kõrvas peaaegu üldse tunda. Spetsiaalsed otsikud, mis on vahetatavad, aitavad valida kõrva jaoks sobivaima suuruse ja sulgeda kõrvakanali ühtlaselt – mitte liiga tugevalt ega mitte liiga nõrgalt.

Pulti pole, aga juhtida saab muusika kuulamist puutetundliku pinnaga klappide välisküljel.

Kõiki BeoPlay kõrvaklappe ja teisi tooteid saab järgi proovida Bang & Olufseni salongis Endla tänav 16 ning osta kas salongist või e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.