Bang & Olufseni blogi

Stiilset televiisorit pole lihtne leida, aga see siin on küll elegantne

Beovision Eclipse'i nime kandev televiisor on stiilne aga samas diskreetne ja ei tüki toa keskpunktiks. (c) Foto: Bang&Olufsen
Beovision Eclipse'i nime kandev televiisor on stiilne, aga samas diskreetne ega tüki tähelepanu keskpunkti.Foto: Bang&Olufsen

Kaasaegsed elutoad on tihti nagu kabelid, mille keskpunktis asub altar: televiisor, mis on tõstetud televiisorikapile või lausa maast leni ulatuvasse sektsiooni, ümber kõlarid, juhtmed, kujukesed, küünlad, võib-olla paar raamatut, mõnel vanast ajast DVD-plaadid või CD-d.

Kes endale stiilset elutuba soovib, seda niisugune lahendus paraku üldiselt ei rahulda. Televiisor pole enam ammu midagi sellist, mis tuppa astudes kogu tähelepanu endale peaks tõmbama. Ometi on hea, kui oma kallima või pereliikmetega pühapäeva õhtul koos diivani peal mõnd head filmi või sarja vaadata annab.

Kuidas siis leida lahendus, kus televiisor mõjuks diskreetselt, oleks samas stiilne ja kooskõlas muu sisustusega ning samas mugav vaadata?

Elegants ja tippkvaliteet üheskoos

Harilikus elektroonikapoes pakutavaga võrreldes märksa parem ja stiilsem on Bang&Olufseni televiisor Beovision Eclipse. Seda ei ole vaja kuhugi „altarikapile“ tõsta, sest mudeli alla on võimalik kinnitada spetsiaalne jalg, millele ekraan toetub. Sealjuures on jalgu terve valik: kroomitud ja must ümara alusega, samuti T-kujulise alustoega. Samuti saab valida, millise viimistlusega ja millisest materjalist on helisüsteemi kattepaneel: must, messingivärvi või alumiiniumist. Neid kõiki saab soovi korral ka ümber vahetada.

Televiisor on viisakalt kujundatud kõigist külgedest, ka tagant, nii et vajadusel saab selle keerata seljaga ka toa poole. Ja muidugi on soovi korral see võimalik kinnitada ka seinale.

Televiisori klaasekraan mõjub stiilselt ja väljapeetult ka siis, kui televiisor on välja lülitatud.

Nii vaatamiseks kui kuulamiseks

Lisaks välimusele on oluline loomulikult ka tippkvaliteet ja seda nii pildi kui heli osas. Ekraani annab edasi ka sügavmusti toone ja värve särab sellelt 8 miljoni piksli jagu. Tõeline kodukino elamus on garanteeritud.

Pildile ei jää alla ka heli. Beovision Eclipse’i 450-vatine helisüsteem on kolme kanali põhine ja pakub nii kõnele sobivat kui võimsat stereoefekti. Kui aga midagi vaadata ei taha, saab seda väga hästi kasutada ka muusika kuulamiseks, sest sinna on sisse ehitatud Apple AirPlay 2, Bluetooth ja Chromecast. Võid kindel olla: ainuüksi juba see helisüsteem on parema kvaliteediga, kui ükskõik milline teine turul leiduv analoog.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.