Video: Beoplay EX on juhtmevabade kõrvaklappide uus kuningas

Beoplay EX kõrvaklapid on ilmunud kiidulaulu saatel.Foto: Bang & Olufsen

Tehnikaarvustajad on saanud proovida Bang & Olufseni uhiuusi Beoplay EX kõrvaklappe. Esmamuljed on olnud ülimalt positiivsed ning Beoplay EX on isegi kroonitud juhtmevabade klappide uueks kuningaks.

Allolevas videos viskab Beoplay EX kõrvaklappidele pilgu peale Flossy Carter, kes võtab klapid karbist välja, võrdleb neid varasemate Bang & Olufseni kõrvaklappidega ja testib helikvaliteeti. Loomasõpradel tasub seda videot kindlasti vaadata, sest kaamera ette satub ka üks vurruline “tehnikaarvustaja”!

Uusimad Bang & Olufseni kõrvaklapid tulevad Adaptive Active Noise Cancellation funktsiooniga, mürasummutamise tehnikaga, mis kalibreerib jooksvalt klappide helisätteid vastavalt kasutajat ümbritsevale mürale. Vahet ei ole, kas viibid valjult sumisevas lennujaamas või vaikses raamatukogus, Beoplay EX kannab hoolt, et saaksid igal pool nautida parimat helielamust.

Beoplay EX-i aku peab koos laadimiskarbiga vastu kuni 20 tundi, mis võimaldab kuulata muusikat ja teha telefonikõnesid terve päeva jooksul. Kui lülitad sisse adaptiivse mürasummutusfunktsiooni, siis saad klappe laadimata kasutada kuus tundi järjest.

Bluetooth 5.2 tugi tähendab, et Beoplay EX klappe saab ühendada suure hulga erinevate seadmetega. Mõlemat kõrvaklappi on võimalik samal ajal paaritadaerineva seadmega. Nii saab üks inimene ühe klapiga näiteks töökõnes osaleda, samal ajal kui tema kaaslane kasutab teist klappi muusika nautimiseks.

Beoplay EX klapid ka tolmu-, higi- ja veekindlad. Tegu on kõrvaklappidega, mis sobivad ideaalselt nii muusikanautlejatele, töisesse keskkonda ja ka sportimiseks.

Miterassa e-poodi jõuavad Beoplay EX kõrvaklapid juunikuus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.