Klicki 1000 soovitust

3 head kaelakõrvaklappi ja mida nendega teha

Võid unustada rasked ja kohmakad “klassikalised” kõrvaklapid, sest juhtmevabad kaelavõruga kõrvaklapid lahendavad korraga mitu muret – tänu Bluetooth-ühendusele saad klappidega vabalt ringi käia ja ei pea mõtlema, kuhu oled parasjagu nii-öelda kinni köidetud. Need ei pressi sinu kõrvadele, vaid on ülikerged ja kinnituvad kindlalt kõrva.

Siin on kolm kaelakõrvaklappi, mis seisavad kindlalt kõrvas ka siis, kui võimled, jooksed või teed mõnda muud aktiivset sporti.

Skullcandy Method Wireless (hind 39,99 eurot) juhtmevabade kaelakõrvaklappidega saad olla aktiivne ja samal ajal nautida muusikat – võid vabalt jalutada pargis või metsas, joosta, sõita jalgrattaga või tegeleda koduste õuetöödega. Kaelavõrus asuv aku on kerge, peab korraga vastu üheksa tundi ja seda on lihtne laadida. Painduv kaelavõru sobitub hästi sinu kehaga ja sellesse saad kinnitada kõrvaklapid, kui neid hetkel ei vaja.

Tänu spetsiaalsetele materjalidele taluvad klapid hästi nii higi kui ka vihmast ilma. Neid on lihtne puldist juhtida – kuulata muusikat, muuta helitugevust või lugu, vastata sisseehitatud mikrofoniga telefonikõnedele või lülitada end segamatule treeningprogrammile.

Talvisel ajal võid klapid lihtsalt mütsi alla lükata ja kasutada probleemideta iga ilmaga.

JBL Reflect Fit Bluetooth (144,99 eurot) põnevaks omaduseks on lisaks kaelakõrvaklappide juba mainutud muudele plussidele ning tippkvaliteedile veel see, et sporti tehes saab kuulata oma pulssi. Seega ei pea seda spetsiaalselt nutiseadmest vaatama hakkama, vaid jooksvalt on kuulda, mida süda teeb. JBL on ühilduv enamuse levinud treeningu- ja terviseäppidega.

Trust Kolla Wireless (hind 19,99 eurot) on praegu lausa poole odavam kui tavaliselt ning sobib neile, kes otsivad tõeliselt soodsaid juhtmevabasid kaelakõrvaklappe. Vaatamata oma üliodavale hinnale on aku sel seadmel täitsa korralik, kestes kuni 22 tundi.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.