Klicki 1000 soovitust

Aeda või hange: ühe jalaga kõlar võib väljas mängida terve ööpäeva

Praegu on Eestis kõike: nii esimesi lumehangesid kui veel täitsa rohelist muru. Mõlemal juhul võib välja kaasa võtta kõlari, mille saab jalaga maa sisse või lumehange torgata.

Kõlar KitSound Diggit XL (hind 69,99 eurot) kestab akudelt väga kaua – 24 tundi. Sel kõlaril on suured mugavad nupud, Bluetooth 5.0 ühendus ja IP66 standardile vastav ilmastikukindlus. See tähendab, et korpus kannatab pea kõiki ilmastikutingimusi, välja arvatud lausa vee alla sattumist. Tugevad vihma- ja veevalangud veel kõlarit rivist välja ei vii.

Diggit XL on korraga ühendatav kasvõi saja sama tüüpi kõlariga, et luua suurel alal ühtlane heliatmosfäär. Samas võib kõlar osaleda ka mõnusa peovalguse loomisel, sest on varustatud LED tuledega. Kui paned jala otsas kõlareid aeda igale poole, muutub hämar aeg mõnusamaks ning samas kostab igas nurgas ka muusika.

Jalg pole kõlari jaoks aga mitte lihtsalt niisama ilu pärast. Niimoodi saab tõsta kõlari maapinnast kõrgemale, et see paremini kõlaks. Lisaks on selle abil hea helitekitajat püsti panna nii liivarannas, muruplatsil, hangede vahel kui ükskõik millisel pehmemal pinnal. Seega praeguseks ajaks, mil väljas valdavalt pime ja niiske, on see igati sobiv seade – ka toas mõjub Diggit XL hästi oma soliidse puidust korpusega.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.